davillo tekstil

2015 HOME TEX FUARI / 2.GÜN...Türk Ev Tekstili’ni daha ileriye taşımak için fuarlarımızın destekleyici rölünün önemli ve büyük olduğu tüm meslektaşlarımız tarafından bilinmektedir.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği ve CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından bir araya gelinerek organize edilen "Home Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı", ikinci gününde; diğer fuarlları aratmayacak şekilde katılımcılara ve ziyaretçilere keyif ve lezzet verdi. Nereden biliyorsunuz? diye soruyorsanız eğer, biz " Perde Satıcıları Haber Portalı " fuarın başından sonuna dek takipçisi olup ve haber yapma özgürlüğümüzü sonuna dek kullanarak; bu güzel atmosferi sizlerle paylaşmak istedik.  

Alan tasarımı ve stant düzenlemeleri ile kısa zamanda Türkiye’nin en çok dikkat çeken fuarları arasına giren " Home Tex Fuarı," sektörün öncü firmalarını, yerli ve yabancı alıcılarla buluşturdu. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuarda, Türk Ev Tekstili’nin ihracatına önemli miktarlarda katkı sağlayan 500’ün üzerinde firma, 7 salonda 80 bin metrekare alanda ziyaretçilerle bir araya geldi. 55 ülkeden alıcı grupları bu fuarda buluştu. Almanya, Fransa, İtalya, Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve Orta Doğu ülkelerinin de aralarında bulunduğu ziyaretçi kitlesi, Türkiye’nin üretimini ülkelerine taşımak için Home Tex Fuarına akın ettiler. Bu arada üretim, istihtam ve ihracatı ile ülke ekonomisinin lokomotif sektörleri arasında yer alan Türk Ev Tekstili" üreticileri ve imalatçıları koleksiyonlarını CNR EXPO çatısı altında 50 bin’in üzerinde ziyaretçi için görücüye çıkarttı. 

" Ülkesi marka olmayan, kendiside marka olamaz." diyen ve en yetkili ağız olan Tetsiad’ın Yön. Kur. Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık ile gerçekleştirdiğimiz röportajda " Katılımcılar ile ziyaretçileri buluşturduğumuz Home Tex Fuarı, son derece faydalıdır." diyerek kendisininde bu sektörün içerisinde olması akabi ile bu cümlenin altını defalarca kez çiziyoruz. Her yıl Ankara’lı meslektaşlarımızı İstanbul’da ağırlayan Tetsiad üyelerine teşekkürlerini bildiren " ATO Meftuşatçılar Komite Üyesi Sayın Mehmet Aygün’de " emeğe saygı adına Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile Tetsiad başkanına ve yönetim üyelerine teşekkürlerini bildirerek; bir perakendeci olarak fuarın önemli bir hizmet olduğunun üzerinde durdu. Fuarın üçüncü gününün atmosferini de sizlerle paylaşmayı hedefliyerek stantlarımızı, sponsorumuz olan " Perdesen Davillo ’nun " katkıları ile ziyaretlere devam edeceğimizi dile getirmek istiyoruz. 

2015 HOMETEX FUARI & TETSİAD BAŞKANI YAŞAR KÜÇÜKÇALIK

TETSİAD GENEL KOORDİNATÖRÜ- HAŞİM BÜYÜKBALCI / ATO MEFRUŞATÇILAR KOMİTE ÜYESİ MEHMET AYGÜN  

2015 HOMETEX FUARI & ENGİN ERBASAN - MEHMET AYGÜN- SEHER ERKAN

 

2015 HOMETEX FUARI / BENER AKIN- AKIN BRODE 

2015 HOMETEX FUARI & ÇEYİZ MEFRUŞAT - MUSTAFA ERKİLET

2015 HOMETEX FUARI & TUNABOYLU MEFRUŞAT

2015 HOME TEX FUARI / COTTON BOX- NURİ TURGUT 

2015 HOMETEX FUARI & AYDIN TEKSTİL - ALİ AYDIN

2015 HOME TEX FUARI & MUTLU BAŞLAR TEKSTİL - ALİ TALEBİ

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 161705

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.