davillo tekstil

AYDIN ÖRME MÜŞTERİLERİ FUAR YEMEĞİNDE HÜNER ÇOŞKUNER İLE EĞLENECEK.


AYDIN ÖRME MÜŞTERİLERİ FUAR YEMEĞİNDE HÜNER ÇOŞKUNER İLE EĞLENECEK.

 Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Bir dünya markası olan Aydın Örme, her zaman olduğu gibi müşterilerine ilk ve tekmiş gibi özel bir muamele göstererek stadtında onlarala ayrı ayrı yakından ilğileniyor.

Fuarın kalablık stantlarından biri olan Aydın Örme, yeni ürünleri ile Türk ev tekstiline 2015 yılında da büyük katkılarda bulunarak imzasını atmış ve  Türk Ev Tekstilini doruğa taşıyan firmalardan olmuştur. Fuar boyunca hareketliliğini koruyan Aydın Örme, fuarın dördüncü gününde ( 22 Mayıs 2015 Cuma günü ) yabancı ve yerli misafirlerini Tekstilkent’de bulunan Golden Way Hotel’de ünlü sanatçımız Hüner ÇOŞKUNER ile akşam yemeğinde buluşturmayı planlıyor ve tüm dostlarını bu yemekte görmek istiyor.  

Misafirleri ile yakından ilğilenen Aydın Örme Türkiye satış müdürü Sayın Özcan AYAKSIZ, "  fuar yemeğimize 300’ e yakın bayi ve müşterilerimizin gelmesini bekliyoruz, onları İstanbul’da ağırlamaktan onur duyuyoruz,  2015 fuarı bizim için çok verimli geçiyor, tüm misafirlerimize Aydın Örme Grub adına teşekkür ediyor, tüm müşterilerimizi yemeğimize bekliyoruz.." dedi. 

Golden Way Hotel

Adres: Oruç Reis Mahallesi Vadi Caddesi Giyimkent Sitesi Katlı İş Merkezi No:274

Esenler/istanbul

Telefon:(0212) 438 68 88

 

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 711330

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.