davillo tekstil

2015 EVTEKS FUARI BAKAN NİHAT ZEYBEKÇİ TARAFINDAN AÇILDI.


Düzenlendiği her yıl, dünya genelinde geniş yankı uyandıran İstanbul Uluslararası Evtekstili Fuarı, 21. kez düzenleniyor.

Haber : Emel Benli & İSTANBUL -Bu Haber Muteks Perde Sistemleri’nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Yerli ve yabancı 2000’in üzerinde markanın ürünlerinin yer aldığı fuar, 19 Mayıs 2015 günü sabah saatlerinde Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Tetsiad Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık, TİM Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yön. Kur. Başkanı Sayın Ceyda Erem, fuar katılımcıları ve ziyaretçileri tarafından açıldı.

Evtekstil üreticilerini ve imalatçılarını bir araya getiren fuar, CNR EXPO Yeşilköy’de 160 bin m2 alanda hayata geçirilirken; Evtekstil branşında dünyanın ikinci fuarı olarak dikkatleri üzerine çekti. Fuarı gezerek bu yıl her yıla oranla çok farklı bulduğunu söyleyen Tetsiad Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık, " Enternasyonel bir fuara sahibiz." diyerek farklılığı bu cümle ile dile getirdi. Her fırsatta " Fuarlar devlet politikası olmalıdır." diye Sayın Küçükçalık, "Türkiye mekan tekstili konusunda çok ciddi ilerlemeler kaydetmiştir." diyerek Türkev Tekstili’nde ki gelişimi böyle yorumladı. 2014 yılında ciddi bir şekilde büyüme kaydeden sektörde 2 milyon dolar ihracat kaydedilirken; ticaret bavuluda 2 milyar dolara ulaştı. 

CNR İSTANBUL 2015 EVTEKSTİLİ FUARI - GİRİŞ KONUŞMASI 

CNR İSTANBUL 2015  EVTEKSTİLİ FUARI / TETSİAD BAŞKANI YAŞAR KÜÇÜKÇALIK 

CNR İSTANBUL 2015 EVTEKSTİLİ FUARI / TİM BAŞKANI MEHMET BÜYÜKEKŞİ 

CNR İSTANBUL 2015 EVTEKSTİLİ FUAR AÇILIŞI- NİHAT ZEYBEKÇİ 

CNR İSTANBUL EVTEKSTİLİ AÇILIŞ KURDELA KESİMİ -2015 

CNR EVTEKS FUARI- ELVİN TEKSTİL / CANAN SÖNMEZ 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 223423

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.