davillo tekstil

TETSİAD ÜYELERİ EVTEKS GALA YEMEĞİNDE BULUŞTU.


 
TETSİAD ÜYELERİ EVTEKS GALA YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

1991 yılında sektörümüzü kalkındırma amaçlı kurulan ve bir sivil toplum örgütü olan (TETSİAD) Türkiye Evtekstil Sanayicileri ve İşadamlari Derneği, her yıl gerçekleştirdiği fuar öncesi gala yemeğini WOW Otel’de 18 Mayıs 2015 günü düzenledi. Ev tekstili sektörünün çatı kuruluşu TETSİAD, bini  geçen üyesi ile Türkiye’nin en aktif sivil toplum örgütlerinden biri olarak bilinirken; sektörel bütünlüğü korumak amacı ile faliyetleri arasında "istanbul Ev Tekstil Fuarı" gelmektedir. Sayın Yaşar Küçükçalık’ın başkanlığını yaptığı TETSİAD, fuar katılımcılarını ve üyelerini bu yemekte buluşturarak fuar öncesi istişarelerde bulunarak motivasyon enerjisini güçlü bir sinerjiye dönüştürdüler.

CNR Holding Yön. Kur. Başkanı Sayın Ceyda Erem’in, (İTHİB) İstanbulTekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Başkanı Sayın İsmail Gülle ve işadamlarının yemekte yerlerini almalarının ardından hoşgeldiniz konuşmasını yapan ev sahibi Sayın Küçükçalık çok önemli konulara değinerek bir nevi fuarcılığın önemini anlattı.

1980’li yıllardan itibaren önem kazanan ev tekstili üretimini tüm dünyaya duyurmak üzere 1992 yılında ilk ev tekstil fuarını gerçekleştiren TETSİAD, 600m2 alanda gerçekleştirirken; dünümüzü geleceğe taşımak amacı güdümleyerek her geçen yıl daha da güçlü fuarların altına imza atmıştır. 1996 yılında görkemli bir fuar ile bu günkü fuarcılık başarısının temellerini atan TETSİAD Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık, " fuarlarımızın güncelleşmeye ihtiyacı var, ticaretini yaptığımız işin pazarını iyi bilmeliyiz, mesleğimize sahip çıkalım " diyerek misafirlerine seslenmiş ve ev tekstili adının israrla "mekan tekstili" olması yolunda görüşlerinin sebebini bildirmiştir. Konuşmasının sonunda teşekkürlerini bildiren Sayın Küçükçalık, dernekleri çatısı altında birde, gençlik kolu oluşturduklarını ve mesleğimizi yeni nesile sağlıklı bir şekilde devretmemiz konusunda oluşturdukları bir alt kulübün çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 18 ve 30 yaş sınırını ele alarak giriştikleri bu çalışmaya destek verilmesi gerektiğini söyleyen Sayın Yaşar Küçükçalık, " Bu bir bayrak yarışıdır " diyerek gençlerin bu konu hakkında eğilimli olmasını rica etti. İletişim Uzmanı Sayın Levent Erden’in bilgilendirme konuşması ile "Evteks Gala Yemeği" son bulurken; fuarda buluşmak dileği ile geceyi sonlandırdılar. 

Not: TETSİAD GALA YEMEĞİ İLE İLĞİLİ VİDEO GÖRÜNTÜLERİNİ İLERLEYEN GÜNLERDE İZLEYEBİLİRSİNİZ.

TETSİAD 2015 EVTEKS GALA YEMEĞİ / WOW HOTEL 

TETSİAD 2015 EVTEKS GALA YEMEĞİ & TETSİAD BAŞKANI YAŞAR KÜÇÜKÇALIK 

TETSİAD 2015 EVTEKS YEMEĞİ & LEVENT ERDEN

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 599045

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->