davillo tekstil

AHMET MERCAN TEKSTİL ANKARA ETKİNLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.


Ahmet Mercan Tekstil Ankara bahar etkinliği 16- 17 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirdi..

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

Perde ve ev tekstil sektörüne uzun yıllar hizmet veren Ahmet Mercan Tekstil’in sahibi Sayın Ahmet Mercan, her yıl Kayseri’de gerçekleştirdiği bahar etkinliğini, bu yıl Ankara şubesinden değerli dostlarına sundu. Ev tekstil sezonuna girerken müşterilerine moral ve motivasyon aşılayan Sayın Mercan, yıllardır geleneksel hale getirdiği bahar kampanyasını Ankara Siteler şubesinde görev alan mesai arkadaşlarının  srarları üzerine Ankara’da düzenleyerek Ankaralı müşterilerinin bir kez daha kalbini kazandı.

Sektörümüzde istikrarını bozmayarak kalitesinden ödün vermeden yol alan Ahmet Mercan Tekstil, Kayseri merkezli olup, Ankara’da İç Anadolu ve Batı Karadeniz’e hitap etmek üzere bir şubeye ve Bursa’da bir üretim fabrikasına sahiptir. Toplamda 7 şirket ile ticaretine devam eden sektör üstatlarımızdan olan Sayın Mercan, üslubu ve donanımlı meslek bilgisi ile müşterileri tarafından sevilir ve sayılır. 

Bursa Demirtaş Organize Sanayiinde bulunan ve şimdilik faal 4 Brode makinesi ile üretim yapan Ahmet Mercan Tekstil, ihracaattada yerini almaya hazırlanıyor. Bünyelerine 2 makine daha katarak üretimine hız kazandırmayı planlayan firma, ithal ettiği ürünleride, ürün yelpazesine katarak zengin çeşitliliği ile sektörün her sınıfına hitap ediyor. Perde gruplarında kendi markaları olan Corallife ve Taç Perde ürünleri ile hizmet veren Ahmet Mercan Tekstil, ev tekstil gruplarında ise,Bornoz setlerinden, nevresim takımlarına, yatak örtülerinden, pike setlerine binbir çeşit ürün yelpazesi bulundurmaktadır. Özel fiyatlar ile Ankara’lı müşterilerinin karşısına çıkan Sayın Mercan, çeşitli hediyeler ile bahar etkinliğini noktaladı. Sıcağı sıcağına hediyelerini alan perdecilerimiz, televizyonlar, leptoplar, tabletler ve Iphone  6’ları ile mağzalarına dönerken bir dahaki etkinlikte buluşayı dileyerek Sayın Ahmet Mercan’a teşekkürlerini dile getirdiler. Bu güzel organizasyonda emeği geçen Ahmet Mercan Tekstil’in Genel Müdürü Sayın Fatma Akdağ, Ankara Şube Müdürü Sayın Seyfi Canıtez, Bölge Sorumluları Sayın Mustafa Demir ve Sayın Faruk Fidan etkinlik boyunca müşterileri ile birebir ilgilenerek kampanya hakkında bilgiler verdiler.

Sezona girerken tüm meslektaşlarına hayırlı işler dileyen Sayın Ahmet Mercan, önümüzdeki aylarda Kayseri’de büyük bir etkinlik yapacağını dile getirdi. Kendilerini bu etkinlikte yalnız bırakmayan Ankara’lı müşterilerinede teşekkürlerini sundu.  

AHMET MERCAN TEKSTİL 2015 ANKARA ETKİNLİĞİ- GİRİŞ KONUŞMASI 

ÖZGE MEFRUŞAT - KARADENİZ EREĞLİ / MUSTAFA DEMİR 

TANAY MEFRUŞAT - ŞUAYİP AYHAN / ANKARA 

NİZAMOĞLULARI PERDE ÇEYİZ / ANKARA

DOĞAN MEFRUŞAT / ÇORUM 

AHMET MERCAN TEKSTİL HEDİYE KAZAN MÜŞTERİLER-1

AHMET MERCAN TEKSTİL GENEL MÜDÜRÜ - FATMA AKDAĞ 

AHMET MERCAN TEKSTİL ANKARA MAĞAZA MÜDÜRÜ - SEYFİ CANITEZ

AHMET MERCAN TEKSTİL YÖN. KUR. BAŞKANI- AHMET MERCAN 

AHMET MERCAN TEKSTİL ANKARA ETKİNLİĞİ TANITIM FLİMİ- 2015 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 881434

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->