davillo tekstil

DAVİLLO EVTEKS FUARI 3.HALL. E- 09’ DA...

DAVİLLO EVTEKS FUARI 3. HALL. E- 09’DA...

Perdesen Davillo, "yeniliğin olduğu her yerde bizi görebilirsiniz " düsturu paralelinde,  bu kezde ufuklarınızın kapılarını " dijital bir katoloğ " ile sonsuzluğa açıyor. 

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Davillo ile yola devam!... diyen Davillo’nun şanslı müşterileri, güvendiğiniz firmanız bu yılda taptaze kreasyonlar ile fuarda yerini almaya hazırlanıyor. Davillo takipçileri firnanız, bir dijital zebra katoloğu, çok geniş kapsamlı bir stor katoloğu, bir birinden şık yeni zebra kartela başlıkları, tül çeşitleri, fonluk kumaşları ile hayranlığınızı bir kez daha kazanacak ve her yıl olduğu gibi bu yılda sizi şaşırtacaktır. Bu işi bilenler ile çalışmak istiyorsanız; Davillo, tül storlar, baskılı tül storlar, örme tül storlar, vual tül storlar, baskılı ithal storlar dijital katoloğlar  ile siz değerli dostlarını İstanbul CNR EV TEKS Fuarı’nda 3 hall E- 09’da bir kez daha karşılayacaktır.

Davillo Perdesen’in kurucusu Sayın Hasan ERBASAN’ın oğlu Sayın Engin ERBASAN, " Yeniliğin olduğu her yerde bizi görebilirsiniz, yeni ürünlerimizle fuarda müşterilerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz. Fuara tüm müşterilerimizi bekliyoruz, yeni sezonda meslektaşlarımıza hayırlı işler diliyoruz. " diyerek biz Perde Satıcıları Haber Portalına, açıklamada bulunmuş, perde ve perde sistemlerinin doğru adresini tarif etmiştir.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 603977

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.