davillo tekstil

21. İSTANBUL EV TEKSTİLİ FUARI 19-23 MAYIS 2015 CNREXPO’DA KAPILARINI AÇIYOR.


Dünyanın gözü EVTEKS’te..

Ev tekstili sektörüne ilişkin binlerce ürünün sergileneceği EVTEKS 21. İstanbul Ev Tekstili Fuarı, 19 - 23 Mayıs 2015 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da!

19 Mayıs’ta kapılarını açacak EVTEKS, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından TETSİAD-Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği iş birliği ile gerçekleştirilecektir.

Fuarın açılışını Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Zorlu Holdinğ Başkanı Sayın Ahmet ZORLU, Tanrıverdi Holdinğ Başkanı Sayın Recep TANRIVERDİ, Aydın Örme Holdinğ Başkanı Sayın Turğut AYDIN, Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği ( TETSİAD ) Başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK, Bursa Sanayi ve Ticaret Odası ( BSTO ) Başkanı Sayın İbrahim BURKAY ve CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in katılımları ile gerçekleşecektir. 5 gün sürecek olan Evteks Fuarında Perde Satıcıları Haber Portalı’da yerini alarak, Muteks Perde Sistemleri’nin katkıları ile tüm meslektaşlarımıza röportajları ve fotoğrafları yansıtacaktır.

EVTEKS 2015 neler sunuyor?  

160.000 m2 alan, 11 salon,27 ülkeden, 1000’in üzerinde katılımcı,

Dünyaca ünlü trend belirleyicileri tarafından trend alanı tasarımı,

Dünyada gelecek yılın moda ve renk trendlerini belirleyen, usta isimlerin sektörle buluştuğu trend seminerleri,Trend ve modaya yön veren ev tekstili ürünlerinin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı EVTEKS, sektörden büyük ilgi görüyor.  

Not: EVTEKS FUARI İLE İLĞİLİ TÜM RÖPORTAJLARI VE FOTOĞRAFLARI SİTEMİZDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 502547

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->