davillo tekstil

DAVİLLO TATİLİ’NİN GALA GECESİ & 2015 / ALANYA


 

Ticaret hayatının 10. yılında Davillo Perdesen, 9. tatil etkinliği gerçekleştirirken; 10. yıla yakışır bir gala gecesi ile tatili sonlandırdılar.

Haber: Emel BENLİ & ALANYA

Her yıl Nisan ayında müşterilerini Alanya’da buluşturan Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren Davillo, 2015 yılının tatilini harika bir gala gecesi ile sonlandırdı.

Üçgün boyunca tatil yapan perdecilerimiz firmaları Davillo’ya duydukları sayğı ve sevgi neticesinde nezih bir ortamda rahat konforlu ve unutulmuyacak bir tatili birlikte yaşarken; gala gecesinide unutulmaz kıldılar.

Gece başlarken Davillo’nun kurucusu Sayın Hasan ERBASAN’ın duygu dolu konuşması ve dostlarına ettiği teşekkürün ardından her yıl olduğu gibi bu yılda ortalığı kasıp kavuran sanatçımız Kaptan Yılmaz, " Davillo Perdeleri " ismi ile bestelediği şarkısını alkışlar eşliğinde Davillo ailesine hediye etti.

Bir an bile sahneyi boş bırakmayan perdeciler, eğlenceyi tavan yaptırarak, Türkiye’nin doğusundan batısına şarkılar ve türküler eşliğinde geceyi yaşadılar. Misafirlerinin tek tek hatırlarını soran Sayın Hasan ERBASAN onların mutluluklarına ortak oldu.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalıda her yıl olduğu gibi bu yılda Davillo ailesinin yanında bulunarak sektörümüze büyük katkılarda bulunan değerli büyüğümüz sayın Hasan Erbasan’ın tatil etkinliğinden kareleri büyük bir zevkle sizlere yansıtmanın mutluluğunu yaşadık.

Nice 10. yıllara Davillo..

Not: Gala gecesinin tüm görüntülerini ilerleyen günlerde izleyebilirsiniz.

DAVİLLO 2015 TATİLİ / ALANYA /  GALA GECESİ-1 BÖLÜM 

DAVİLLO 2015 TATİLİ  / ALANYA / GALA GECESİ - 2. BÖLÜM

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 86294

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->