davillo tekstil

2015 DAVİLLO TATİLİ BAŞLADI 1.GÜN


İstikrar, tecrübe, kalite hepsi bu firmada mevcut...

Haber: Emel BENLİ & ALANYA

On yılı geride bırakan ve Davillo markası ile çıkış yaparak gönüllerimizi fetheden tül ve fonluk toptancılığının yanı sıra zebra ve stor imalatı ile ticaretine yön veren; Ankara Siteler’den siz değerli dostlarına hizmet eden Perdesen Tekstil, dokuzuncu tatil etkinliğinin startını verdi.Türkiye genelinden 310 kişiyi Alanya Okurcalar’da bulunan Justiniano Hotel’de ağırlayan Davillo, sezona girdiğimiz bahar mevsiminde müşterilerini bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadı.

4 gün sürecek olan bu tatilin, birinci gününde yeşili ve maviyi buluşturan Alanya’da, sıcacık dostluklar kuran perdecilerimiz, güneşle denizin tatını aynı anda çıkarttılar.

Kaynaşmanın ve yapılan sohbetlerin perdecilerimize fayda sağladığını, ticaretlerine farklılık katarak yön verdiklerini düşündüğümüz bu organizasyon, bir nevi Davillo ’nun bir başka yüzü, bir başka portresidir. Bu portrenin içine tüm sevgili dostlarını sığdıran Perdesen Tekstil’in kurucusu Sayın Hasan ERBASAN ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Engin ERBASAN bundan sonrada rotalarından şaşmadan Davillo’yu daha ileriye taşıyacaklardır.

Not: Tatil etkinliğin tüm röportajları ve görüntülerini tatil sonrası izleyebilirsiniz.

DAVİLLO 2015 TATİLİ / ALANYA / GİRİŞ KONUŞMASI

 

AHİ PERDE / FEVZİ TURAK / KIRŞEHİR

 

ÖZBEK PERDE TASARIM / YILDIRAY ÖZBEK / ADANA

 

TAHSİN AVŞAR PERDE / NEVŞEHİR

 

TAŞKIRAN PERDE -BAYRAM TAŞKIRAN / ANKARA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 477199

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.