davillo tekstil

ERDOĞAN ATİLLA TEKSTİL 2015 ETKİNLİĞİNİ 11-12 NİSAN’DA YAPACAK...


Türkiye’nin büyük toptancılarından Erteks ( Erdoğan Atilla Tekstil ) bu yıl düzenliyeceği etkinliğini 11 ve 12 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirecektir.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

Her yıl bahar ayında geleneksel hale getirdikleri kampanyalarla gündeme gelen Ankara’nın büyük toptancılarında Erdoğan Atilla Tekstil, bu yılda inanılmaz kampanyalar ve indirimli ürün satışları ile tekrar gündemdeki yerini aldı. Diğer bayiliklerinin yanına Cemil İpekçi Ev Tekstil ürünlerinin bayiliğinide katan Erteks, bu yıl siz değerli müşterilerinin karşısına yeni bir yüz ve yeni bir heyecanla çıkacaktır. 

Tüm değerli dostlarını bu etkinlikte görmek isteyen Erdoğan Atilla Tekstil, " Süprize Hazır Olun " daveti ile sizleri bir kez daha karşılamaya hazırlanıyor. 

Perde Markalarımız: ERONS PERDE, TAÇ PERDE, BRİLLİFE PERDE

Çeyiz Markalarımız: HOBBY, CEMİL İPEKÇİ ABİYE EV TEKSTİLİ, KRİSTAL, EVİM, ERONS, AKSU, DİNARSU, DİRİGOLD, PRİZMA, MENEKŞE, BANYOLİN,YORSAN, DOPHİA, ABAKLI HALI, BULSAN, KARÇİÇEĞİ, ELJA, K.SOFT, ENDEV, ALLMODE, VİVA, FİNEZZA, GÖZNURU, FİBELLA, SUDE, VİSCOLEFF, BEKSA, İYİ GECELER İSTANBUL, EVSEN, HAZİRA, JUSCO, KLAS, COTTON LİFE, MARCAMARCO, ÖZTEK.

Not: Etkinliğin tüm video görüntülerini ve röportjlarını etkinlik sonrası sitemizden izleyebilirsiniz.

ERDOĞAN ATİLLA TEKSTİL ( ERTEKS )

İletişim: Şenkal SK. No: 17 / Siteler / ANKARA

Tel: 0312. 350 44 71 - 350 44 77

Bilği için: Özgür DAĞAŞAN: 0544 298 44 71

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 107076

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.