davillo tekstil

ERTUĞRUL KARDEŞLER MEFRUŞAT’IN SAHİBİ ALİ ERDAL ERTUĞRUL VEFAT ETTİ.


ERTUĞRUL KARDEŞLERİN ACILI GÜNÜ.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

Sektörümüze 1947 yılında hizmet vermeye  başlayan Ertuğrul Kardeşler Mefruşat, günümüze dek başarılı bir şekilde ticaret hayatlarını sürdürmüşlerdir. Dededen toruna 3 kuşaktır sektörümüzü temsil eden Ertuğrul Kardeşler’in sahibi Ali Erdal ERTUĞUL, hakkın rahmetine kavuşmuştur. Bir süredir tedavi gören rahmetli Ali Erdal ERTUĞRUL, 74 yaşında, üç çocuk babasıydı. 

Merhumun cenaze namazı yarın ( 15 Mart 2015 ) Pazar günü Kocatepe Camii’nde  öğle namazına müteakiben kılınacaktır.  Merhum, cenaze namazından sonra Ankara Karşıyaka mezarlığına defnedilecektir. 

Merhumun bu son yolculuğunda, Ertuğrul ailesinin yanında olmak isteyen tüm dostlarımıza  bu haber duyurulur. İnna lillahi ve inna ileyhi racıun...(Biz Allah’tan geldik ve şüphesiz dönüşümüz O’nadır.) Bakara Süresi:156. Ayet...

Perde Satıcıları Haber Portalı ekibi adına merhuma Allah cc’den rahmet diliyor, Ertuğrul ailesinede başsağlığında bulunuyoruz.

Tarih: 15 Mart 2015 ( Pazar )

Cenaze Namazı: Kocatepe Camii ( Öğle Namazını takiben )

İrtibat: Çoşkun KAYA / Gsm: 0535. 376 22 55

Öz Geçmiş:

1947 yılında döneminin Ankara’daki en önemli hatta tek merkezi olan Ulus Çıkrıkçılar Yokuşu’nda faaliyetlerine başlayan Ertuğrul Kardeşler Mefruşat, 1966 yılında yine Çıkrıkçılar Yokuşu’nda bulunan Işıklar Caddesi’ndeki büyük mağazasına taşınmıştır.(1)

1980 yılında Kızılay İzmir Caddesindeki şubesini açmış sonrasında şehrin gelişimiyle paralel olarak 1985 yılında Ulus’daki mağazasını kapatıp, 1986’ da Çankaya Turan Güneş Bulvarı’ndaki şubesini faaliyete geçirmiştir. Kızılay’ İzmir Caddesi’indeki şubesini 2006 yılı başında kapatıp 2006 yılının Mayıs ayında Koçak Sokak No:27 Siteler / Ankara adresindeki yeni yerini açmıştır. Üç yıl boyunca Çankaya’da perakende, Siteler’de toptan satışları ile faaliyetlerini sürdürmüştür. Ertuğrul Kardeşler 2009 yılı itibariyle tüm faaliyetlerini Turan Güneş Bulvarı numara 28 Çankaya adresindeki mağazalarında toplama kararı almıştır. 

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 985371

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.