davillo tekstil

TANRIVERDİ TEKSTİL KARADENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AÇILIYOR..

" Kahvaltı bahane, dostluklar şahane " diyerek siz değerli dostlarını çatısı altına toplamak isteyen Türkiye’nin en büyük Ev Tekstil firmalarından biri olan Verdi, Samsun’da hayata geçirdiği bölge Müdürlüğüne tüm Karadeniz’li dostlarını bekliyor.

 Haber: Emel Benli & Samsun

Tanrıverdi Holding, temellerini1904 yılında Tanrıverdi Ailesi’nin  tekstil üzerine perakende mağazacılık faaliyetlerine başlaması ile atıldı. 1970 yılında ev tekstili ürünlerinin toptan ve perakende satışı amacı ile Tanrıverdi Mensucat A.Ş. kuruldu.1986 yılında İstanbul Çatalca’da gurubun ilk fabrikasının inşaatı tamamlanarak gipür, brode ve aplik üretimine başlandı.

 

1986 yılından günümüze kadar kurulan yeni şirketler ve yapılan büyük yatırımlar ile 12 yeni  üretim tesisi kurularak iplik büküm, dokuma, iplik boya, kumaş boya apre, perde konfeksiyon ve  kimyasal üretiminin zincire eklenmesi ile Tanrıverdi Grubu, dünyanın önde gelen entegre perde üreticileri arasındaki yerini aldı.1995 yılında tüm şirketler Tanrıverdi Holding çatısı altında toplandı. 80’in üzerinde ülkeye yaptığı ihracat ile dünya pazarında söz sahibi ve güvenilir perde üreticisi olarak, daima en iyiyi sunmak için son teknolojiye yatırım ve sürekli yenilenmekten hiçbir zaman vazgeçmeyen grubun yatırımları, günümüzde de devam etmektedir.

Son yıllarda iç piyasaya hız veren Tanrıverdi Tekstil, yapmış olduğu mağazacılık sistemleri ve çıkartmış olduğu ürünler ile bayilerine destek vermektedir. Günümüzün şartları gereği yerinde hizmet etmek amacı güdümleyen Tanrıverdi Tekstil, Karadeniz’li müşterilerine daha iyi hizmet vermek için, Karadeniz Bölgesi’nin Samsun ilinde açmış olduğu Bölge Bayiliğine siz değerli tüm dostlarını bekliyor. Bir kahvaltı konseptti ile şehir şehir bölge bölge sizleri ağırlayacak olan Verdi, "Kahvaltı bahane, dostlar şahane" sloganı ile ilk kahvaltı organizasyonunu 14 Mart Cumartesi günü saat 8:30 da Samsun’lulara verecektir. "Kirazlık’ta bulunan Bölge Müdürlüğü " aslında siz Karadeniz’li tekstilcilerimizin Verdi’ye yürüyeceği bir köprü ve aynı zamanda Verdi ailesi ve meslektaşlarınız ile bir buluşma platformu olacaktır. Bu durum sizdeğerli meslektaşlarımız açısından lehinize olacak, sizlere yarar getirecektir. Size kalan sadece tanışmayı ve ilişkileri güçlendirmeyi amaçlayan kahvaltı organizasyonlarına katılmaktır. Verdi’nin bu yıl ilkini düzenleyeceği kahvaltı yemeğini, 3 grub halinde verecektir. 14 - 21 - 28 Mart 2015 tarihlerinde Samsun’lu meslektaşlarımıza sunulacak olan bu organizasyon, ilerleyen tarilerde diğer Karadeniz illerinde ki perakendecilerimizi buluşturmaya devam edecektir. Birincisi düzenlenecek olan bu büyük buluşmada yerinizi almak istiyorsanız; 14 Mart’ta Türkiye’nin en büyük perde üreticilerinden biri olan Tanrıverdi Tekstil’in kahvaltı davetine icap ediniz. Türkiye’nin Ev Tekstil markası Medar-ı iftihar-ı Tanrıverdi Karadeniz Bölge Bayiliğinde, harika bir shovrooma yer vererek, bayilik ürünleri, havuz ürünleri ve bütün bunları destekleyen stor ve zebra imalatı yapacaktır. "Karadeniz’li dostlarımızı bayiliğimize bekliyoruz, bizleri yalnız bırakmayacaklarını umuyor, yeni sezonda kendilerine bol ve hayırlı kazançlar diliyoruz". diyen  " Samsun Bölge Müdürü Sayın Rasim Altun ve Türkiye SatışMüdürü Sayın Levent Üstünel en güzel dileklerini siz değerli dostlarına Perde Satıcıları Haber Portarı aracılığı ile tekrar dile getirmişlerdir... 

TANRIVERDİ HOLDİNG

Karadeniz Bölge Müdürü: Rasim ALTUN ( Gsm: 0532. 644 22 01 )

Karadeniz Bölge Müdürlüğü: Samsun Ordu Karayolu Kutlukent Mevkii Atatürk Bulvarı No:87 / Tekkeköy / SAMSUN

Tel: 0362. 266 40 15 - Fax: 0 362. 266 40 16

e-mail: samsun@verdihome.com 

web: www.verdihome.com 

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 820770

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.