davillo tekstil

GÜVEN MEFRUŞAT & ÇEYİZ / ŞEREFLİKOÇHİSAR / ANKARA


Güven Usta, adı gibi tam 52 boyunca Şereflikoçhisar  halkına güven vermiş ve ekmeğini sektörümüzden kazanmıştır.

Haber: Emel Benli & ANKARA & Bu Haber Efor Perde Sistemleri’nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Bir Hak izdüşümü olan gönül dili, hal şifesi ile konuşan ve göründüğü gibi olan Ankara’lı bir messlektaşınızdır Güven Usta... Tam 52 yıl boyunca Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde sektörümüzü en iyi şekilde temsil ederek kalbinin ekmeğini kazananlardandır. Sayın Güven Yıldız aslen yaşadığı ilçe olan Şereflikoçhisar’lıdır. Ankara’ya 150 km uzaklıkta olan Şereflikoçhisar, verdiği göç sonrası 30 bin nufusu ile meşhur Tuzgölünü bağrında barındırır. Faal bir şekilde çalışan Tuzgölü, ilçenin ciddi anlamda istihtamını sağlar. 

Tuz ve kavun diyarı olan Şereflikoçhisar, Ankara’nın güney sınırındaki ilçesidir. Tuzgölü’nün kuzeydoğusunda bulunur. Kuzeyinde Bala, doğusunda Evren, Sarıyahşi ve Ağaçören, batısında Tuzgölü ve Kulu ilçesi ile çevrilidir. Aziz ecdadımızın Çanakkale’’de gösterdiği kahramanlıklarından dolayı Atatürk tarafından ödüllendirilen ilçe, " Şerefli " ünvanının  ilçenin eski adı olan Koçhisar adının başına getirilmesi ile Şereflikoçhisar olarak kayıtlara geçer.

Böylesine şerefli bir ilçede ikamet eden Güven Usta, " Güven Çeyiz, Mefruşat ve Perde " adını taşıyan mağazasında; iki evladından biri olan Sayın Ufuk Yıldız ile ticaretlerini sürdürmektedir. Adındandan anlaşılacağı üzere mağaza; perde, çeyiz, manifatura ve diğer yan ev tekstil gurupları ile Şereflikoçhisar’lılara hizmet vermektedir.  Aynı zamanda Perde sistemlerinde bir marka olan 17 yıllık tecrübesi ile kaliteyi satan " Efor Perde Sistemleri’nin " de satış noktasıdır. Oğulları Ufuk Bey ve Uğur Bey ile gurur duyan emektar baba, her sabah mağazasının kapısını açarak; oğlu Ufuk Bey’e manevi anlamda destek oluyor. Takdir edersiniz ki; yılların verdiği yorgunluk kendisini bir nevi meslekten emekli olma arzusuna sürüklemiştir. Evladına destek veren tüm babalar gibi Sayın Güven Yıldız’ı başımızın üzerine taç yapıyor ve kendisine uzun ömürler diliyoruz. Efor Perde Sistemleri’nin Bölge Sorumlusu Sayın Ahmet Erat ile ticari ilişkilerini en üst düzeyde koruyan " Güven Perde," Efor’dan memnuniyetlerini en sıcak cümleleri kurarak dile getiriyor ve Şereflikoçhisar’lıların kaliteyi hakettiklerini vurguluyorlar. Yıldız ailesi, Efor Perde Sistemleri’nin Ankara Siteler’de ki şubelerinin kendilerinin lojistik sıkıntısını çözmesi bakımından ve bu avantajdan doğan zamandan tasarruf ile müşterilerine kalitenin yanı sıra hızlı, aynı zamanda güvenilir hizmeti sunmaktadırlar. Alanın ve satanın memnun olduğu eski yıllardan bize bir hatıra kalan Güven Yıldız’a, layık olduğu takdiri sunmak ve kendisine sahip çıkmak; yine kendisi ile çalışan toptancı firmalara düşer elbetteki. Emekliliğine ramak kala Efor’un, Güven Usta’nın 52 yıllık hizmetine karşılık; " Perde Satıcıları Haber Portalı " aracılığı ile bu haberi sunmasını Güven Usta’ya hitaf ediyor ve ustamıza uzun ömürler diliyoruz...

GÜVEN MEFRUŞAT & ÇEYİZ

GÜVEN - UFUK YILDIZ

İletişim: Ekici Mah. Zafer Okulu Cad. No: 16 ( yıldırım apt )

Şereflikoçhisar / Ankara

Tel: 0312. 687 65 26

Gsm: 0532. 786 07 01

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 693781

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.