davillo tekstil

VİRA BRİLLANT STORE AÇILDI. / ETLİK / ANKARA


 Birillant Store Mağazaları hız kesmeden çoğalmaya devam ediyor...

Haber: Emel Benli & ANKARA / Bu haber Brillant’ın katkıları ile yapılmıştır.

Ankara’nın Etlik Semti’nde üç yıl önce Sayın Serkan Doğanay ve Sayın Mustafa Gediktaş  tarafından devralınan Vira Perde, bundan böyle " Brillant Store Mağazası " olarak hizmetine devam edecektir. 

İki başarılı genç meslektaşımız tarafından işletilen Vira Perde, Ankara’lı tüketiciye bir perde mağazası olarak hizmet verirken; bir dünya devi olan Baydemirler Grub’un Brillant markası ile iş ortaklığına giderek " Birillant Store Mağazacılık " sistemi olan yeni yüzü ile yoluna devam edecektir.

Birillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü, tecrübeli usta Sayın Adnan Mete ve Brillant Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Dağhan Şarvan tarafından organize edilerek genç meslektaşlarımıza, başarmanın ve azmin bir teşfiki olarak tasarlanan Vira Perde, yeni yüzünü tüketicisine vermiş olduğu kokteyl ile tanıttı. Samimi ve içten bir hava estiren kokteyle  Vira Perde’nin tüm dostları katılırken; mağazanın açılış kurdelasını, Birillant Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Dağhan Şarvan ve Perdesen Davillo’nun Kurucusu Sayın Hasan Erbasan bütün güzel dilekleri ile kesti.

Günlerce süren organizasyonun ve çalışmanın yorgunluğunu 14 Şubat Sevgililer gününde vermiş oldukları kokteyl ile atan meslektaşlarımız Serkan Bey ve Mustafa Bey, hala bu duruma inanamadıklarını ve bu gelişmeyi bir şaka gibi algıladıklarını dile getirirken; Birillant Store tabelasını astıkları günden sonra kazançlarının ikiye katlandığı gerçeğinide saklamayarak bizlerle paylaştılar. Güçlü bir dünya markası ile yola çıkan meslektaşlarımızdan Sayın Serkan Doğanay, " Sayın Erdoğan Baydemir, bize inanarak güvendiniz, ben ve ortağım bu inancı ve güveni boşa çıkatmayacağız, size söz veriyoruz." diyerek duygularını dile getirirken; bu duyguları önderimiz Sayın Baydemir’e Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile iletti. Ne kadar doğru ve isabetli bir karar verdiklerini de sözlerine ilave etti. Türkiye genelinde 270 adet, Ankara genelinde ise 28 adet " Brillant Mağazacılık sistemini " organize ederek hayata geçiren Brillant, 4500  çalışanına istihtam sağlarken; yapmış olduğu  ihracaat ile de " Türkiye ihracaatında "  büyük bir paya ortak olmuştur. Genç ve dinamik personeli ile yoluna hız kesmeden devam eden Birillant  Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Şarvan, şu sözleri ile  güne Birillant damgası vurmuştur. " Birillant  2015 yılı Perde Tekstil  sezonunu, birbirinden güzel tasarımlar ve etkinlikler ile açacak, her zamanki gibi 45 yıllık tecrübesinın altına bu yılda imza atacaktır. Değerli müşterilerimiz bizi takip etmeye devam etsinler."  Sayın Şarvan’ın kararlı cümlelerinin arkasından biz Perde Satıcıları Haber Portalı ekibi’de şu cümleleri ilave  ediyor ve Vira Perde’ye hayırlı işler diliyoruz. " Sırtını bir dağa dayayanlar, herzaman kazanırlar."  Balıkçıların şu meşhur sözü ile Vira Vira ( Rastgele Vira Perde) diyerek bir başka Birillant başarısında buluşmak dileği ile...

VİRA BRİLLANT STORE

Serkan DOĞANAY & Mustafa GEDİKTAŞ

İletişim: Adnan Yüksel Cad. No: 79 / A - Etlik / ANKARA

Tel: 0312. 325 88 82

VİRA PERDE & BRİLLANT STORE MAĞAZA AÇILIŞI  

BRİLLANT STORE MAĞAZA AÇILIŞI /SERKAN DOĞANAY & ENGİN ERBASAN 

BRİLLANT STORE MAĞAZA AÇILIŞI / MERVE CANO 

BRİLLANT STORE MAĞAZA AÇILIŞI / KIYMET KAYGISIZ / HAVVA ÖZCA

BRİLLANT STORE MAĞAZA AÇILIŞI / HATEM YANÇAR / MUSTAFA GEDİKTAŞ 

BRİLLANT STORE MAĞAZA AÇILIŞI / YÜKSEL ÖZKAN 

VİRA PERDE / BRİLLANT STORE MAĞAZA AÇILIŞI

 DAĞHAN ŞARVAN - SERKAN DOĞANAY - MUSTAFA GEDİKTAŞ 

VİRA PERDE / BRİLLANT STORE MAĞAZA AÇILIŞI TANITIM FLİMİ 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 721079

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.