davillo tekstil

FERHAT & SERHAT PERDE TASARIM / NARLIDERE / İZMİR


Makro-Per’in İzmir’li müşterilerini ziyaret etmeye devam ediyoruz. 

Haber: Emel Benli & İzmir & Bu Haber Makro- Per’in Katkıları ile Yapılmıştır. 

 İzmir’in Narlıdere semtinde müşterilerine perde, döşemelik ve duvar kağıdı tasarımcılığı ile hizmet veren "Ferhat & Serhat Perde’nin "  sahipleri olan İncesu ailesini tanımak istermisiniz...Bir Makro-Per satış mağazası olan "Ferhat & Serhat Perde" Sayın Ferhat  ve Serhat İncesu kardeşlere ait olup; İzmir’in nezih ve butik mağazalarından biridir. İncesu kardeşler, meslek eğitimlerini tamamlayıp yeterliliklerini kazanarak 1994 yılında atölyecilik ile sektörümüze atılırlar. 2003 yılında perakende mağazalarını hayata geçiren Ferhat Bey ve Serhat Bey, Narlıdere’de ki şuanki mevcut mağazalarını 2006 yılında bir tasarımcı ve butik özelliği taşıyan konseptle müşterilerinin hizmetine sunarlar.

Sektörümüze olan saygıları ve meslek birikimleri onlara perde tasarımcılığı ile yol almalarının sinyalini verirken; kısa sürede İzmir’li nihayi tüketici tarafından tutulurlar. Tasarımcılık herzaman kaliteye dayalı, hayal gücünü ve meslek tecrübesini gerektirirken, onlarda bizim gibi düşünmüş olacaklarki; kendilerine yol arkadaşı olarak Makro -Per Perde Sistemleri’ni seçmişlerdir. Bu seçimde İncesu ailesi ve Makro-Per ailesi arasındaki köprüyü kuran Makro-Per’in Ege Bölge Sorumlusu Sayın Ayhan Acun, çalışkan kişiliği ve sempatik davranışları ile kısa sürede İzmir’li perdecilerin dostluğunu kazanmıştır. Bu dostluk ticaret hayatlarında doğru atılan ve doğru verilen bir kararın temelini oluştururken; her şeyden önce onlara geri dönerek karşılıklı güven çerçevesi oluşturarak Makro -Per ile çalışmanın ayrıcalığını sunmuştur.

Artık aileden biri olan Sayın Acun, "Müşterilerim beni el üstünde tutarlar" cümlesini sık sık kullanarak dostluklarının  her şeyin üzerinde olduğunu vurguluyor. İzmir’li müşterileri tarafından sayılan ve sevilen Ayhan Bey, firmasını çok iyi temsil ederek; sektörde farklılıklarının farkındalığını onlara hissettiriyor. Zebra, stor ve diğer mekanizmalı perdelerde Makro- Per’i tercih eden Türkiye genelinden tüm değerli meslektaşlarımızda bu farkındalığın farkında olacaklar ki; mağazalarını bir "Makro-Per Satış noktası" haline getirerek ticaretşlerine farklı bir boyut kazandırmaktalardır. Bu özel frirmalardan biri olan "Ferhat & Serhat Perde" "Hayallerimizin başında işimizi dört dörtlük yapmak geliyor" diyerek kendilerini destekleyen ve yol arkadaşları olan Makro-Per ailesine teşekkürlerini sunuyorlar. Bu yol arkadaşlığında müşterileri Makro-Per’i tül ve fonluk kumaş toptancılığı ile de görmek istiyor. Perde Satıcıları Haber Portalı’da Makro-Per’e bol dostlu bir yıl diler.

FERHAT & SERHAT PERDE TASARIM

İletişim: Mithatpaşa Cad. No: 363 / A / Narlıdere / İZMİR

Tel: 0232. 238 53 63

Fax: 0232. 238 88 81

web: http://www.fsperde.com

e-mail: info@fsperde.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 32009

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.