davillo tekstil

DEPERDE & BÜLENT SOLAKOĞLU / URLA / İZMİR


Evinizin gülen yüzü," slagonu ile yola çıkan Karadeniz’li meslektaşımız Bülent Solakoğlu’da bir Makro-Per müşterisi..

Haber: Emel Benli & İzmir : Bu Haber: Makro-Per Perde Sistemleri’nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Urla, İzmir il merkezine 35 km uzaklıkta bir İlçe. Doğusunda Güzelbahçe ve Seferihisar; batısında Çeşme; kuzeybatısında Karaburun; kuzeyinde ve güneyinde Ege Denizi ile sınırlanmıştır. Yüzölçümü 704 km2 dir. 16 köyü bulunmaktadır. Nüfusu 2013 yılı itibarıyla 56.751 kişidir. İzmir’in turistlik bir bölgesidir. Bölgeye yapılan yatırımlar ile özellikle yerli turistlerin yazlıkçı diye tabir ettiğimiz kesime ev sahipliği yapmaktadır.

Aslen Rize’li olan " Deperde Perde’nin " sahibi Sayın Bülent Solakoğlu’da bir Urla sakinidir. Mağazasında Taç, Brillant ve Vinaldi ürünleri bulunduran " Deperde " mekanizmalı perde sistemlerinde ise Makro-Per ile çalışmaktadır. Sayın Bülent Solakoğlu, Makro-Per’in Ege Bölge Sorumlusu Sayın Ayhan Acun aracılığı ile Makro-Per ile tanışmış ve Urla’da mağazasını Makro-Per’in bir satış noktası haline getirmiştir. Mağazasını ağırlıklı teşhir ürünleri ile zevkli bir şekildedizayn eden meslektaşımız Urla’nın saygın perdecilerinden olup; bir Urla hayranıdır. Sayın Solakoğlu, " herkes kendini yenilemelidir, büyümenin tek yolu budur." düsturü ile yola çıkmış ve başarının insanları mutlu etmekten geçtiğini dile getirmiştir. " Perde evin vitrinidir " diyen Sayın Ayhan Acun ile ticaretini, dostlukları ile pekiştiren Bülent Bey, kaliteli firmaların ürünlerini tecrübesi ile harmanlayarak müşterilerine sunan nezih bir meslektaşımızdır. Bir Karadeniz çocuğu olan meslektaşımız Sayın Bülent Solakoğolu, Ege’nin en güzel ilçelerinden birine yerleşerek, Ev Tekstil sektörüne hizmet vermenin keyfini sürerken; anlıyoruzki; bir deniz çocuğu, denizsiz yapamıyor. Bu durumun bir tesadüf olmaktan çok tefafuk olduğunu kanaatine varıyor ve bu güzel ilçede kendisine ömür boyu huzurlu günler diliyoruz. 

DEPERDE & BÜLENT SOLAKOĞLU

İletişim:  B. Baratalı Cad. No: 76 / Urla / İZMİR

Tel & Fax: 0232. 754 49 12

web: www.deperde.com 

Yorumlar

 • Sevim Jungmann
  Sevim Jungmann

  Merhaba, Gülbahçede çok penceresi olan evimizde kornişe ve güneşliğe ihtiyacımız var, metre fiyatları ve en kısa zamanda ne zaman gelebilirsiniz, kısa zamanda olması gerekiyor, mümkünse hemen cevaplarsanız sevinirim. Teşekkür ederim Hoşcakalın Sevim Jungmann

  18 Temmuz 2021 07:09
 • sinem pardi
  sinem pardi

  merhaba icmeler mahallesinde yikanacak zebralarim var ve elektrikleri storlarimida iptal edip onun yerine havuz tabana kornej taktirmak istiyorum yardimci olabailirmisiniz?

  04 Temmuz 2022 09:12

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 403403

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.