davillo tekstil

GÜVENÇ MEFRUŞAT & MUHARREM GÜVENÇ / Y. AYRANCI / ANKARA


Makro-Per’in müşterilerini ziyaretlere devam ediyoruz...

Haber : Emel Benli /Ankara (Bu Haber Makro-Per’in Katkıları ile Yapılmıştır.)

Ankara Siteler’den değerli müşterilerine perde sistemleri imalatı ve toptancılığı ile hizmet veren Makro-Per’in bir birinden nezih müşterilerini ziyaretlere devam ederek onların başarı öykülerini ve meslek birikimlerini sizlerle paylaşmak biz Perde Satıcıları Haber Portalı’nı mutlu etmektedir.

Değerli Makro-Per müşterileri arasında Ankara’lı büyüğümüz, duayyen meslektaşlarımızın hocası olan Güvenç Mevruşat’ın sahibi Sayın Muharrem Güvenç’in sesini sizlere duyurmak gibi bir görevi üstlenmemin onuru içerisindeyiz. 

Ankara’nın Yukarı Ayrancı Semti’nde 1972 yılından beri bir fiil 42 yıl aynı mağazada Ankara’lı tüketiciye tecrübesini satan meslektaşımız Sayın Güvenç, 1952 yılında sektörümüzle tanışır.

62 yıl boyunca bıkmadan, usanmadan sektörümüze hizmet etmenin yanı sıra; bir çok tecrübeli meslektaşımızı yetiştirerek sektörümüze kazandıran Değerli büyüğümüz Sayın Muharrem Güvenç, çırak olarak 1952 yılında başladığı meslek hayatını, 1964 yılında bir dikim atölyesi açarak taçlandırması ve o yıllarda 12 çalışana iş sahası sağlaması çok önemli bir tecrübe olup; bu durum 1972 yılında perakendeciliğe geçişinin bir nevi temelleri olmuştur.

 " Yetiştirdiğim kıymetli meslektaşlarım benim evlatlarım gibidir, her birini ayrı severim " diyen Değerli büyüğümüz, şuanda emekliliğinin tadını çıkarırken; halen sevgili oğlu Sayın Sedat Güvenç’ten desteklerini esirgemeyerek, onun yanında varlığını sürdürmektedir. 

Makro-Per’in Genel Müdürü Sayın Ercan Kılıç ve Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Haluk Can ile ziyaret ettiğimiz duayyenimiz Sayın Güvenç’in meslek birikimlerini ve anılarını dinlemek bizleri mestederken; genç meslektaşlarımızada örnek olmuştur.Sayın Muhharrem Güvenç’e uzun ömürler diliyor, Makro-Per Yön. Kur. Başkanı Sayın Bekir Kılıç ile dostluklarının devamını temenni ediyoruz.     

GÜVENÇ MEFRUŞAT & MUHARREM GÜVENÇ

İletişim: Hoşdere Cad. No: 62 / A / Yukarı Ayrancı / Ankara

TEL: 0312. 0312-428 0 428 - 466 0 998

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 448474

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.