davillo tekstil

DAVİLLO 2015 TATİLİ BAŞLIYOR...

Perdesen Davillo 10.cu yılında...

Özel Haber : Emel Benli & Ankara / Özel Haber

Değerli meslektaşımız, Sayın Hasan Erbasan tarafından  2005 yılında kurulan Perdesen Tekstil, kısa süre içerisinde kaliteyi yakalayarak; bayilerine  sunduğu kolaylıklar, model ve tasarımlarlmları ile aranılan markalar arasına girmiş ve Davillo markası  ile 10 yıl boyunca Ev Tekstil sektöründe saygınlığını koruyarak yerini almıştır.

2008 yılında bünyesine Perre markasınıda ekleyen Davillo, bu zaman dilimi içerisinde Türkiye geneline tül perde, fonluk kumaş ile hitap ederken; zebra ve stor imalatı ile de Türk Ev Tekstili’nin yeniliklerine kucak açarak; yenilikçi bir firma olduklarını bu girişimle bir kez daha göstermişlerdir. Müşterilerine herzaman çözümler sunmayı hedefleyen Perdesen Davillo, işletme, çalışan ve müşteri üçlüsününün farkında olarak; kalite politikalarını geliştirerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun  çözümler getirmiştir. 

2005 yılından 2014 yılına dek gelişerek büyüyen Davillo, artık yeni ürün kreasyonları ile 2015 yılında da her yıl olduğu gibi kapılarını sonuna kadar değerli dostlarına açmıştır. Tül perde ve fonluk kumaştaki kalitesini değerlerinden ödün vermeden zebra ve stor imalatına taşıyan bu güçlü firma, 30 çalışanına istihtam sağlayarak büyümeye devam ediyor. "Yeniliğin olduğu yerde her zaman Davillo’yu görebilisiniz" diyen Perdesen Davillo Yön. Kur. Başkanı Sayın Engin Erbasan’ın bu cümleleri görüyoruz ki; Davillo ile mükemmel bir şekilde örtüşürken; inanmanın ve başarmanın sektörümüz açısından ne denli önem teşkil ettiğinin bir örneğidir. Her yıl olduğu gibi 2015 yılında da bir kez daha atölyesini ve ürün yelpazesini genişlerterek; "Evinize Hayat Veren Perdeler" sloganı ile yola çıkan firmamız, kaliteyi müşterileri ile buluşturma konusunda profosyonelliğin ve teknolojinin bütün bileşenlerini bir araya getirerek; dış piyasadan aldığı talepler üzerine dünya pazarında yerlerini almanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

10.yıla özel, 10. yıl tatilinde sizlerin karşısına bir süpriz ile çıkacak olan Davillo, değerli müşterilerinin sezona girerken, moral ve motifasyonlarını yükseltmeyi hedefledikleri tatil etkinliklerinin bu yıl 9.gerçekleştireceklerdir. Her yıl gelenek haline getirdikleri bu tatil, 2015 yılı içerisinde 16-17-18-19 Nisan’da bir kez daha Antalya - Okurcalar’da bulunan  Justiniano Park Conti Otel’de siz değerli dostlarının memnuniyeti için hayata geçirilecektir. "Tüm değerli dostlarımızı tatil etkinliğimizde görmek istiyoruz" diyen "Perdesen Davillo’nun" kurucusu Sayın Hasan Erbasan herzamanki mütevaziliği, düzgün ve kişilikli duruşu ile sevgili dostlarını her yıl olduğu gibi bu yılda unutmamış ve " Dostlarıma Davillo’nun kuruluşunun 10. yılında bir süprizim var " diyerek bu tatili çoşkulu kılacak ve dimağlarımızda "Davillo Tatili" dedirtecek her türlü zemini sizler için hazırlayacaktır.

.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 42144

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.