davillo tekstil

GÖRKEM MEFRUŞAT & ÇEYİZ / RECEP ERDURAN / ETLİK / ANKARA


" Keramet baştadır, taçta değildir. Her ne ararsan, kendinde ara, Mekke’de Kudüs’te Hacda değildir "...

Haber : Emel Benli &  Ankara / Bu Haber Davillo Perdesen’in Katkıları ile Yapılmıştır.

2015 yılının ilk proğramını Davillo Perdesen’in çok değerli dostu, müşterisi ve Ankara’nın saygın perdecilerinden biri olan Sayın Recep Erduran ile gerçekleştirmek biz "Perde Satıcıları Haber Portalı’na" onur vermiştir. Ankara’nın Etlik semtinde ev tekstil sektörünün altına imza atan Görkem Mefruşat’ın sahibi Sayın Recep Erduran, Ankara’nın sevilen perdecilerinden olup; 20 yılın üzerinde bir meslek hayatına sahiptir. Aslen Rize’li olan Sayın Erduran, dedesinin yorgancılıkla başladığı mesleğine rahmetli Babası İhsan Erduran ’ın perdecilik ile devam ettirmesi üzerine sektörümüzle tanışır. Görkem ve Gökçen isminde iki evlada sahip olan Recep Bey, çeşitli spor dallarında aldığı başarı belgeleri ile meslektaşları arasında her zaman takdir edilen ve meslek bilgisi konusunda da örnek alınan bir meslektaşımızdır. Aynı zamanda mağazası bir Davillo satış noktasıdır.

2 katlı, 450 m2 alana sahip perde ve ev tekstili konsepti ile showroom ağırlıklı olan mağazasının kapılarını biz Perde Satıcıları’na açan Recep Erduran, Ankara’da ilk defa bir perakendeci olarak müşterilerine indirimli satış etkinlikleri düzenleyerek ilklerin altına imza atmıştır. 2008 yılında Ankara Etlik semtinde ki adı geçen mağazasını hayata geçiren Sayın Erduran, bir nevi hayallerini bu mağazayı açarak gerçekleştirmiş ve aklı ile meslek birikimini harmanlayarak hayallerinin peşinden koşmuştur.  Recep Bey’in bu durumu bizlere hemen şu atasözünü hatırlatıyor ve başarının keramette  değil başta aranması gerektiğini yansıtıyor. "Keramet baştadır, taçta değildir. Her ne ararsan, kendinde ara , Mekke’de, Kudüs’te Hacda değildir.

 " Ticaret bugün olur, yarın olmayabilir, mühim olan Davillo ailesinin ticari ahlakı ve insanlığa verdiği önemdir. Davillo’yu işte bu özellikleri için çok seviyorm." diyen Recep Bey, Davilo’nun Kurucusu Sayın Hasan Erbasan’a ve Davillo’nun Yön. Kur. Başkanı Sayın Engin Erbasan’a gönülden dile getirdiği sevgisini böylesine güzel cümlelerle ifade etti. Etlik’in  Adnan Yüksel Caddesi’nde tam 8 yılı geride bırakan sevgili meslektaşımız, tavrı, davranışları, kültürü ve sosyal yaşamı ile hepimizin örnek alabileceği gibi, mesai arkadaşlarınada bir ağabey ve arkadaş oluşu taktir edilecek bir durumdur. 2015 yılında tüm değerli meslektaşlarına hayırlı ve bol kazançlar dileyen Sayın Erduran’ı bir Davillo dostu olmasından dolayı kutluyor ve meslektaşımıza yeni yılda başarılarının devamını diliyoruz.

GÖRKEM MEFRUŞAT & ÇEYİZ

Recep ERDURAN

İletişim:  Adnan Yüksel Cad. No: 76 / A / Etlik / ANKARA

Tel: 0312. 322 02 68

Fax: 0312. 325 73 82

web:www.gorkem-mefrusat.com

e-mail: gorkem.mefrusat@hotmail.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 329168

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.