davillo tekstil

MAKRO- PER PERDE SİSTEMLERİ FABRİKASININ TEMELİNİ ATTI.


O bir klas, aynı zamanda idol...Makro-Per’in sahibi Sayın Bekir Kılıç, yeni fabrikasının startını verdi

Haber : Emel Benli & ANKARA / Özel Haber

25 yıl boyunca kendi doğruları ile yol alan Ev Tekstil sektörünün dürüst, klas ve idol adamı;  Makro - Per Yön. Kur. Başkanı Sayın Bekir Kılıç, Ankara Hasanoğlan’da temellerini yeni attığı fabrikasının startını verdi. 4500 m2 arsa üzerine fabrika inşaatı başlatan Sayın Kılıç, 2015 yılı içerisinde değerli dostlarına yeni fabrikasından hizmet verecektir.  

1990 yılında perde sektöründe yerini alan ve tam 25 yıl boyunca perde sistemleri imalatı ile sektör mensuplarına hizmet veren  Sayın Kılıç’ın,  Abidinpaşa semtinin bir ara sokağında 70 m2’lik imalaathanesinden, 25 yıl sonra fabrikatörlüğe yükseliş hikayesinin, bir tek açıklaması vardır; " Mesleğimizin tek hilesi dürüstlüktür."diyen Sayın Kılıç, bu düstür ile yola devam ederek  Başkent Ankara’ya bir fabrika kazandırmıştır.   

25 yıl önce  Kadim dostu TİENTA’nın sahibi Sayın Tayyar Tin’in kendisine devrettiği imalathanesinde pişerek; sabır ve azimle sektörümüze hizmet vermiş üstadımız, şuanki mevcut imalathanesinde, kalitesinin yanı sıra dürüstlük satmaktadır. Dürüstlük satılırmı demeyin; dünyanın hiç bir ülkesinde, hiç bir pazarında bırakın satın almayı; kendisini bile bulamazsınız. Onun işi jaluzi perde, dikey perde, stor perde, zebra perde ve tüm mekanik perde sistemleri imalatını  yapmak ve kaliteyi güler yüzlü hizmet ile harmanlamaktır.  Misyonu asla vazgeçmediği dürüstlük, vizyonu ise insana duyduğu saygıdır. Başarılarının altında besleyip büyüttüğü gururu ise yüzlerce fabrika bağışlasanız satın alamayacağınız kadar büyük ve bir çınar ağacı kökleri kadar sarmıştır toprağı... Kısacası onu bu gün Bekir Kılıç yapan değer; kalbi ve kalbinin ekmeğidir.

35 çalışanı ile 75 ilimize hizmet veren Sayın Bekir Kılıç, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer doğrultusunda; fabrika yaptırma  kararı almış, çalışma performansını yükseltmek ve üretimini iki katına çıkartmak için bu kararının arkasında durmuştur. Sektörümüzde kendisini yenileyemeyen firmaların kan kaybettiği herkez tarafından bilinen ve doğrulanan bir gerçektir.  Bu gerçekten yola çıkarak her sezon firmasının ürünlerini en az iki kez yenileyen Makro - Per, Ankara Siteler’den tüm Türkiye geneline hizmet veren ciddi bir firmamızdır. Fabrikanın temel atma töreninde kendisini yalnız bırakmayan perdeci dostlarına ve mesai arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerini sunan Bekir Bey, fabrikasının yapım aşamasında; ürün imalatında ve servisinde hiç bir aksama olmayacağını dile getirerek, sevincini bizlerle paylaşmış ve  tüm dostlarının yeni yılını kutlamıştır...

MAKRO- PER PERDE SİSTEMLERİ

İletişim: Yapıcı Sokak No: 42 / Siteler / Ankara

Tel: 0312. 350 72 61

Fax: 0312. 351 31 45

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 199615

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.