davillo tekstil

MAKRO PER’DEN TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET..


MAKRO PER’DEN TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET..

Tüm perdeci esnaf tarafından tanınan ve sevilen Makro-Per Perde Sistemleri’nin sahibi değerli meslektaşımız Sayın Bekir Kılıç, 29 Aralık 2014 Pazartesi günü saat: 11:00’de yeni fabrika binasının temel atma töreninde siz değerli dostlarını yanında görmek istiyor.

Haber : Emel BENLİ & Özel haber / Ankara

Makro-Per’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bekir KILIÇ, mülkiyeti kendisine ait Hasanoğlan ilçesi’nde bulunan 4500m2’lik arsaya yaptıracağı fabrikanın temel atma törenine tüm meslektaşlarını davet ediyor. Fabrikanın temel atma töreninde tüm değerli müşterilerini yanında görmek isteyen Sayın KILIÇ, sektörümüzün hızla kendini yenilediğini ve bu yeniliğe Makro- Per ailesi olarak kendilerininde yabancı kalmayacaklarını, bu sebepten değerli müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek için bu fabrikanın olması gerekliliğini vurgularken; yeni fabrikanın hayırlara vesile olacağı temennilerinide dile getirdi. 

Kısa bir süre önce inşaatı başlayan fabrikanın, 2015 yılının ilk aylarında bitirileceğini belirten Bekir Bey, Jalüzi, Dikey perde, Stor perde, Zebra perde imalatının eskisi gibi hızlı bir şekilde  kaliteden ödün vermeden devam edeceğini, inşaat sürecinin çalışmalarını etkilemeyeceğini söyledi. " Biz her zaman yenilikçi yüzümüzle doğru hizmet verebilmenin vizyonu ışığında yolumuza devam ettik. Bundan sonrada yeni binamızda bu vizyondan rotamızı saptırmadan devam edeceğiz." diyerek mesleğine duyduğu saygıyı bir kez daha dile getirmiş oldu. 

Tüm dost ve müşterilerini temel atma törenine bekleyen Bekir KILIÇ,meslektaşlarına hayırlı işler diledi.

MAKRO- PER PERDE SİSTEMLERİ

İletişim: Hasanoğlan Bahçelievler Mah. Dar Deresi Cad. No: 11/ Hasanoğlan / Ankara

Tel: 0.312. 350 72 61

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 334452

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.