davillo tekstil

DEKODİZAYN PERDE TASARIM & ELVANKENT / ANKARA

Muteks Perde Sistemleri, inandığı dostları ile yola devam ediyor.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Yıllardır varlığını koruyan Muteks, son yıllarda adından sıkça bahsettirir oldu. Bunun sebebini ticaretini yaptığı ürünlerinin kalitesine ve disiplinli çalışma performansına bağlıyor ve bu performansın, genç işadamımız Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer’in enerjisi ile mesai arkadaşlarının enerjisinin bir araya gelerek etki yarattığına inanıyoruz.

Birde görülmeyen enerjileri var tabiki; Muteks’in birbirinden değerli müşterileri, kısacası dostları...Bu dostlardan bir tanesi Ankara’nın Elvankent semtinde hizmet veren Dekodizayn Perde ve Tasarım’dır... Dekodizayn, aynı zamanda bir Brillant Zebra Market’tir. 4 yıl önce sektörümüze katılarak perdecilik mesleğini hayatlarına geçiren iki kardeş Sayın Salim Şimşek ve Sayın Oğuz Şimşek’e ait olan Dekodizayn bir Muteks Bayisidir. 

Muteks’in tüm ürün kollaksiyonlarını mağazalarında bulunduran Şimşek kardeşler, aslen Ankara’nın Sincan ilçesinin Malı Köyü’nden olup; sektörümüzün başarılı perakendecilerindendir. 3 katlı, şık aynı zamanda geniş teşhir alanı bulunan mağaza, Elvankent’in meşhur 14. cü caddesi’de değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Mağaza bünyesinde züccaciye gruplarını, ev tekstil gruplarını, çeyiz gruplarını ve perde gruplarını bulundurmaktadır. Yılın trendlerini ve sektör modasını çalıştığı firmaların sayesinde takip eden Dekodizayn, kendisine has çalışma stili ve özel tasarımları ile müşteri portföyü geniş bir mağaza özelliği taşırken; toptancı firmalarını seçiciliği ilede tanınır. 

Sırt sırta vererek kardeşlik vasıflarının tamamını iş hayatlarınada geçiren Salim ve Oğuz kardeşler, samimi ifadeleri, hal ve hareketleri ile de sektörümüze örnek gösterdiğimiz nadide firma sahiplereimizden olup; çalıştığı firma olan Muteks’e sonuna kadar güvenmektedirler. İnaç niyeti doğurur, niyet ise doğru bildiğin yolda ilerlemeni sağlar, heleki inandığın firmayı arkanda hissediyorsan, ondan aldığın güç seni zirveye çıkarırken; saygınlığınıda beraberinde taşıttırır durum böyle oluncada bakınız Şimşek kardeşler Muteks için neler söylüyorlar...

Muteks" Geniş ürün yelpazesi, stok ve termin konusunda tedbirli davranmaları, birkaç gün içerisinde ürün teslimi ve çıkabilecek sorunlarda anında çözüm odaklı olmaları, en önemliside marka olmaları ve güçlü bir firma olmaları işimizi kolaylaştırıyor, kısacası bizlere kazanç sağlıyorlar." diyerek Muteks’e olan güvenlerini dile getiren Dekodizayn ailesine çıktıkları bu yolda başarılar diliyor; Satış temsilcileri Sayın Ömürcan Tekin’e ve Sayın Büşra Demir’e Muteks’in ve çalıştıkları firmaların ürünlerini satarken; meslektaşlarına göre daha şanslı olduklarını hatırlatıyor ve sevgilerimizi sunuyoruz. 

DEKODİZAYN PERDE TASARIM

SALİM ŞİMŞEK & OGUZ ŞİMŞEK

İletişim: Atatkent Mah. 1464. Cad. No: 60 / A / Elvankent / ANKARA

Tel: 0312. 261 38 88

web: www.dekodizaynperde.com   

e-mail: dekodizaynperde@gmail.com     

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 181968

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.