davillo tekstil

ANIL PERDE & ARİF CEYLAN / AKDERE / ANKARA


Yüce Sultan’ın emri bu, mutlaka gerçekleşir; sabret güzel çiçekler baharda gelir.

Haber : Emel Benli & Bu Haber Muteks Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Hayaller umutları doğurur, ne hayaller olmadan yaşanır, nede umutlar olmadan... İnsanlara ve fıtratlara göre hayallarinde sınırı vardır. Ama umutların sınırı olmamalı...Anıl Mefruşat’ın sahibi Sayın Arif Ceylan’ında herkes kadar hayalleri, ama herkesten çok umutları vardı. Hiç farkında olmadan 1994 yılında duvardan duvara halı döşeme ile sektörümüzle tanışır. Yıllar hızlı geçedursun kendisini 1999 yılında Hocası Sayın Selami Özbek’in yanında bulur.

Kadim dostum dediği meslektaşı Sayın Hüseyin Kabadayı ile aynı kaderi paylaşır ve mesai arkadaşlığı ile bu dosttluk ilk tohumlarını atar. Artık mesleğindeki yeterliliğini sağlayan meslektaşımız Sayın Arif Ceylan, Ankara’nın Akdere semtinde mağazasının kapılarını 2010 yılında açar... Dostlar başına; bütün kapıların böyle açılması ümidiyle...Bizlere gönlünü açan Sayın Ceylan’ı buyrun yakından tanıyalım. Arif Bey sektörümüzle tanıştığı yıllarda Sevgili eşi Ayşe Hanımefendi ile aile birliğini kurarak dünyanın en tatlı iki varlığı olan evlatlarına yani Anıl’a ve Azra’ya sahip olurlar. Arkasından başarılı umut yolculuğunda etkili olur ve şuanki mevcut mağazalarını açarak perde ve ev tekstili konusunda meslek serüveninin tam ortasında bulurlar kendilerini... Çocuklar mağazada büyümektedirler ve bu hikayede Muteks ailesi bu şirin ailenin yoluna çıkarak; onlara adeta sihirli bir deynekle dokunacak, kazandıracak ve kazanacaktır...Anıl Mefruşat şıktır, Anıl Mefruşat dürüsttür tıpkı Muteks gibi...Böylesine düzgün bir mağazaya düzgün bir firmanın ürünleri eşlik etmelidir. Birillant Boutiqe, Birillant Zebra Corner, Birillant Diomonds, Muteks Olveys, Muteks Collection bütün bu bayiliklerin sonucunda Anıl Mefruşat’ın ünvanı artık "Muteks Satış Noktası" olacak ve kalitesi ile Akdere’de dengi olmayan bir mağaza konumuna gelecektir. 

Senaryo tamam...Ya oyuncular, Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer’in ve Muteks Ankara Sorumlusu Sayın Fuat Bayatlı’nın başröllerini paylaştığı bu senaryoda, perde arkasında görülmeyen 70 Muteks çalışanı artık yerini almıştır. Düşünüyoruzda; işinin erbabı 70 kişi Arif Bey’in arkasında olursa, Arif Bey’in sırtı yere gelirmi acaba? "Muteks ile ilişkilerimiz hep dostluk üzerine oldu ve biz bu yolda birlikte yürüyoruz". diyen Sevgili Meslektaşımız Sayın Arif Ceylan’a rolünde bol alkışlı sahneler diliyoruz. Rol arkadaşı Sayın Fuat Bayatlı’nında "Firmama ve kendime güveniyorum". sözü ile bu gücü, siz değerli meslektaşlarımızdan aldığına inanıyor ve bir başka Muteks bayiisinde buluşmak üzere diyoruz.

ANIL PERDE & ARİF CEYLAN

İletişim: Mutlu Caddesi No: 51 / B- Akdere / Mamak / ANKARA

Tel: 0312.390 14 14

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 904252

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.