davillo tekstil

İZEL PERDE & HÜSEYİN KABADAYI / ERYAMAN / ANKARA

Muteks dostları ile birlikte yoluna devam ediyor...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Ankara’lı meslektaşlarımızdan Rahmetli Aşur Özbek ve sevgili oğlu Sayın Selami Özbek’in öğrencisi olan İzel Perde’nin sahibi Sayın Hüseyin Kabadayı, 1989 yılında ev tekstili sektörüne ilk adımını atıyor. Ankara’nın Eryaman semtinde ikamet eden ve ikamet ettiği semtte mağazasını 5 yıl önce hayata geçiren Sayın Kabadayı’nın mağazası aynı zamanda bir "Muteks Ürünleri Satış Noktasıdır". İzel ve Duru adında iki kız çocuğu olan Hüseyin Bey, 24 yıl boyunca sektörümüze hizmet etmiş ve işinde gelebileceği en güzel noktaya gelmiştir.

" Muteks’in Brillant Boutiqe" kartela setini satmaya başladıktan sonra anladımki bu güne kadar hiç tül satmamışım." diyerek çalıştığı firmanın ürünlerinden memnuniyetini dile getiren meslektaşımız, kalitenin sembolize isimlerinden Muteks ile dostluğunuda severek dile getiriyor. Mağazasında Birillant Boutiqe, Birillant Zebra Corner, Birillant Diomonds, Muteks Olveys, Muteks Collection ürünleri ile meslek tecrübesini çarpıştırarak bir şimşek etkisi yaratan Sayın Kabadayı, işine son derece saygılı ve güler yüzlü kimliği ile sevdiğimiz bir dostumuzdur. Muteks’in Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Fuat Bayatlı ile birlikte çalışmalarına hız kazandırarak yenilikleri mağazasına taşıyan Hüseyin Bey, Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer’inde hayatında yer verdiği çok özel dostlarından biridir. Perde Satıcıları Haber Portalı ailesininde kalbinde ayrı bir yere sahip olan Sayın Kabadayı, özel kişiliği ve tartışılmaz kültür kimliği ile aslında Ankaralı meslektaşlarımız tarafından sempati ile karşılanan ve sevilen bir dosttur. Muteks’in yüzlerce müşteri portföyü arasında çözüm ortağı rölünüde üstlenerek ürün ayrıştırma konusunda tam bir kreasyon gurmesidir.

Muteks Ankara Bölge Sorumlusu sayın Bayatlı, "Boutiqe ve Corner’de 100 ayrı noktaya ulaşırken; Boutiqe’te 146, Corner’de 46, Diomonds’da 26, Olveys’de 36 + 6, Muteks Collection’da ise 50 başlık ile değerli müşterilerimize zebra, stor, tül ve fonluk konbinasyonları ile hizmet veriyoruz. Güçlü kadromuzla bu hizmeti destekleyerek yolumuza devam ediyoruz". dedi. Perde aksesuarları ve perde sistemlerinde her türlü perdenin imalatını ve toptancılığını yapan Muteks tül ve fonluk toptancılığı ile de gündeme gelmiş ve iş ortaklarına "kazan" politikası ile hizmette sınır tanımamıştır. İzel ve Duru isimlerini kolleksiyonlarındaki ara başlıklara vererek sevgili arkadaşı Hüseyin Bey’e dostluk ifadesini bir kez daha dile getiren Sayın Murat Tuncer’i, göstermiş olduğu başarılarından dolayı kutluyor ve bol dostlu bir ticaret hayatı diliyoruz.

İzel perde’nin sahibi Sayın Hüseyin Kabadayı’ya  da hep aramızda olması dileği ile perde gurmeliğinde kendisine güvendiğimizi ifade etmek istiyoruz.

İZEL PERDE & HÜSEYİN KABADAYI

İletişim: Tunahan Mahallesi / 254 Sokak DEMA AVM 8/161
5.Etap ERYAMAN / ANKARA

Tel: 0312. 282 63 23

Gsm: 0506. 467 45 73

e-mail: info@izelperde.com

web: http://www.izelperde.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 605164

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.