davillo tekstil

İSTANBUL HOME TEX 2014 FUARI AÇILDI...


 "iki günü bir birine eşit olan zarardadır."      

Hz Muhammed

Haber. Emel BENLİ & İSTANBUL &  Bu Haber Davillo Perdesen’in Katkıları ile Yapılmıştır.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Home Tex Fuarı, İstanbul CNR Fuarcılık alanında 19 Kasım 2014 tarihinde, kapılarını katılımcılarına ve ziyaretçilerine açtı. Açılışını CNR Fuarcılığın sahibesi Sayın Ceyda Erem’in, TETSİAD Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık’ın, BTSOB Sayın İbrahim  Burkay’ın , İTHİB Başkanı Sayın İsmail Gülle’nin, CEO Fuarcılık Grup Başkanı Sayın Cem Şener’in, Fuar katılımcılarının ve   yerli - yabancı  fuar ziyaretçilerinin  gerçekleştirdiği Home Tex Fuarı, 30 bin metre kare alanda Ev Tekstilcilerimizin sesini tüm dünyaya duyurmak üzere startını verdi.

Tetsiad’ın ve Koskep’in desteği ile yürütülen ve  ikincisi düzenlenen fuarda konuşmacılar, fuarcılığın ve Türk Ev Tekstili’nin geldiği noktayı vurgularken; bu yıl fuara ayrılan platformun geçen yıla oranla % 50 arttığını ve katılımcı sayısının  ise 35 binin üzerinde olacağı konusunda net bilgi verdiler. Açılışta konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derdeği(TETSİAD) Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık, " TETSİAD Ev Tekstil Sektörü’nün çatı kuruluşudur." diyerek başkanlığını yaptığı derneğin Ev Tekstilcileri açısından önemini bir kez daha vurgularken; Home Tex Fuarı’na yeni bir inevasyon kazandırarak hazır stant ile yepyeni bir fuar anlayışını hayata geçirdiklerini dile getirdi. "Fuar ülkemizi markalaştıran enstrümanların başında gelir." sözleri ile de fuarcılığın önemi üzerinde durdu. Bir çok yaşam alanına hitap eden Home Tex Fuarı’ın isminide  zaman içerisinde  "Mekan Tekstili" olarak değiştireceklerini belirtti.

Konuşmacılar arasında yerini alan İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhrcatçıları Birliği  (İTHİB) Başkanı Sayın İsmail Gülle ise, " İki günü bir birine eşit olan zarardadır." diyerek Hz Muhammed’ in bu  güzel sözü ile inşaa edilen  peygamber mesleğinin her zaman çalışmaktan geçtiğini dile getirdi.

 " Ev Tekstili sektörümüz orta seğmentteki ürünleri ile  dünya pazarında % 5 oranında pay almaktadır, sektör çok ciddi bir şekilde kümeleniyor, sektörümüz başarısını kümelenmeye borçludur ." diyen konuşmacılardan biri olan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO)  Sayın İbrahim Burkay’da Dünya üzerinde Ev Tekstil alanında Türkiye’nin markaları ve trendleri belirleyen ülkelerin başında olduğuna sözleri arasında yer verdi. 

 Biz Perde Satıcıları Haber Portalı ise tüm bu görüntüleri  siz değerli meslektaşlarımıza "Ankara’dan tüm Türkiye’ye tül ve fonluk toptancılığı yapan , tül ve fonluktaki kalitesini stor ve zebra imalatına taşıyan, Davillo Perdesen’in katkıları ile gerçekleştirirken; sizlere katılımcı ve ziyaretçi meslektaşlarımızın sesini duyurabilmek üzere Home Tex Fuarı’nda ki yerimiz aldık. 2015 yılı ürün kreasyonlarını görücüye çıkaran katılımcılarımız, Türkiye genelinden olurken, yabancı katılımcılarada yer veren fuar, her zamanki gibi nezihliğini koruyarak umutlara kucak açtı. Bu yıl fuar alanının genişliği konusunda memnuniyet duyan ev tekstilcilerimiz, sağlıklı bir şekilde satışlarını gerçekleştirerek ziyaretçileri ağırladılar. Ürünlerin kalitesi ve şıklığı yine İstanbul’a damgasını vururken; TETSİAD Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık’ın şu sözleri ile fuar ola diyoruz. " İllaki fuarcılık, fuarcılık, fuarcılık..."

İSTANBUL CNR HOME TEX FUAR AÇILIŞI -2014 & CNR FUARCILIK GRUB BAŞKANI

 CEM ŞENER

İSTANBUL CNR HOME TEX FUAR AÇILIŞI -2014 & İTHİB- BAŞKANI & İSMAİL GÜLLE

İSTANBUL CNR HOME TEX FUAR AÇILIŞI -2014 & BTSO BAŞKANI / İBRAHİM BURKAY

İSTANBUL CNR HOME TEX FUAR AÇILIŞI -2014 &TETSİAD BAŞKANI / YAŞAR KÜÇÜKÇALIK

İSTANBUL CNR HOME TEX FUAR AÇILIŞI -2014 & AÇILIŞ KURDELA KESİMİ

İSTANBUL CNR HOME TEX FUARI -2014

 CNR HOLDİNĞ YÖN. KURULU BAŞKANI - CEYDA EREM

BTSO BAŞKANI - İBRAHİM BURKAY / TETSİAD BAŞKANI - YAŞAR KÜÇÜKÇALIK

İSTANBUL CNR HOME TEX FUARI -2014 

AHMET MERCAN TEKSTİL YÖN. KURUL BAŞKANI

 AHMET MERCAN

İSTANBUL CNR HOME TEX FUARI -2014 & ULUSAL TEKSTİL ( VİNALDİ )

YÖN. KURUL. BAŞKANI KEMAL ULUSAL

İSTANBUL CNR HOME TEX FUARI -2014 & VERDİ HOME PAZA. SATIŞ MÜDÜRÜ

LEVENT ÜSTÜNEL

İSTANBUL CNR HOME TEX FUARI -2014 & DEMOR HOME PAZ. TÜRKİYE SATIŞ MÜDÜRÜ

 NECMİ BAYRAM

İSTANBUL CNR HOME TEX FUARI -2014 & TANITIM FRAĞMAN FLİMİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 722059

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.