davillo tekstil

SERHAT PERDE & ZEKERİYA BİLGİ / ETLİK / ANKARA


"Sermayesiz iş kurulmaz"...

Zekeriya Bilgi

Haber : Emel BENLİ & ANKARA & Bu haber Davillo Perdesen’in katkıları ile yapılmıştır.

Aklı selim meslektaşlarımızdan Serhat Perde’nin sahibi Sayın Zekeriya Bilgi, Ankara’nın Etlik semtinde tam 13 yıldır sektörümüzün bir temsilcisi olarak hizmet vermektedir. 2001 yılında Etlik’in Aşağı Eğlence Mahallesinde şimdiki mevcut mağazasını satın alan Sayın Zekeriya Bilgi, Ev Tekstil sektörüne 1992 yılında atılmış ve sektörün gelişmesiyle paralel meslek yeterliliğini tamamlayarak kendi işinin patronu olmuştur. Kardeşi Sayın Lütfü Bilgi ile sırt sırta veren Zekeriya Bey, aynı zamanda iyi bir perde dikim ustasıdır. İki katlı olan mağazasının bir katını atölye olarak kullanan Sayın Bilgi satışını yaptığı ürünlerinide kendisi dikerek değerli müşterilerine sunmaktadır.

Kendisi ve mağazası için bir avantaj olan atölyesinde, kumaşın cinsine ve müşterinin isteğine göre dikim yapan Zekeriya Bilgi, bu özelliği ile Ankara’lı nihayi tüketiciye  perde keyfini yaşatmaktadır. Semih, Furkan ve Elifsu isminde üç çocuk babası olan meslektaşımız, dünyanın en güzel varlıklarına sahip olanın verdiği mutluluğunu iş hayatına yansıtmış ve başarıyı yakalamıştır. Mağazasında elit firmaların ürünlerini bulunduran Zekeriya Bey, bir "Davillo Perdesen" müşterisi olma şansınada nail olmuş ve performansını iyi bir toptancıdan alış veriş yaparak yükseltmiştir. Kendisini ve ne yaptığını iyi bilen deneyimli meslektaşımız, genç nesilede tavsiyelerde bulunmuş ve sektörümüzün sıkıntılarının giderilmesi hakkında görüşlerini bildirmiştir. En büyük sıkıntının satış temsilcisi ve dikiş ustası konusunda yaşandığını belirten Sayın Bilgi, genç meslektaşlarımıza şu cümleleri ile öğütlerde bulunmuştur.  "Sermayesiz iş kurulmaz." bizde bu cümlelere katılıyor ve meslek hayatı boyunca kendisine başarılar diliyoruz. Kalbinin ekmeğini yiyen çok özel meslektaşlarımızdan olan Sayın Zekeriya Bilgi, hayata inat kardeşi Lütfü Bey ile kenetlenerek dünyanın en güzel duygusu olan kardeşlik duygusunun gücünü meslek başarısı ile adeta dünyaya haykırmaktadır...Her ne kadarda Habil ile Kabil’in kavgasından sonra dünyanın düzeni bozulsada; Zekeriya Bey, bu bozuk düzene inat aşına su, işine hile katmdan işinin kralı olmaya devam etmektedir.   

 Değerli dostlar böylesine aklı selim ve kıymetli meslektaşlarımızı sizler ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşarken; bir başka mutluluğumuzuda sizlerle paylaşmak istiyoruz.  Aşına su, işine hile katmayan bir meslektaşımız olan Davillo Perdesen’i 19 - 22 kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan Home Tex Fuarı’nda en iyi şekilde temsil ederek kendilerinin sponsorluğunda fuardan haberleri siz değerli meslektaşlarımıza yansıtmaya çalışacağız. Böylesine dürüst bir firmanın ışığı altında sizlere seslenirken; biz Perde Satıcıları Haber Portalı  tarafsız haberler ile sizleri bilgilendirmeye çalışacağız...  

SERHAT PERDE & ZEKERİYA BİLGİ

İletişim: G. TEVFİK SAĞLAM CADDESİ NO:102- A.-A. EĞLENCE / ETLİK / ANKARA

Tel: 0312. 352 60 63

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 610994

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->