davillo tekstil

VİP KOLLEKSİYON PERDE TASARIM & ÇANKAYA / ANKARA

"Müşteri ilişkilerimiz para odaklı olmadığı gibi; seviyeli ve istikrarını koruyarak, dürüst ticaret çerçevesi içerisinde yol almaktadır.

" Engin ERBASAN"

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

"Kuru bilgiler, söz ebelikleri, köşe kapmalar hiç bir zaman onların işi olmamıştır. Onlar her zaman söze gerçek değerini kazandırma peşinde olmuş; vicdan mekanizmalarının sesini dinleyerek; farklı derinliklerde sessizliklerini kaliteli ürünlerinden çıkan ses ile dinlemiş ve yol almışlardır." Bu vizyonla yol alan kaç firma kalmıştır acaba?...Davillo Perdesen kurucusu Sayın Hasan Erbasan ve Davillo Perdesen Yön. Kur. Başkanı  Sayın Engin Erbasan kendilerine bu vizyonla yön vermişler ve mızrak yemiş bam teli gibi inleyen gönüllerde melhem olmuşlardır.  

Bir zamanlar ilk iş olarak Hasan Erbasan’a koşan gönül ibresinin gösterdiği istikamette yol alan  ve yarasına melhem arayan bir dost ile tanışmak istermisiniz?...

Güzel başkentimiz Ankara’nın Çankaya Semti Hoşdere Caddesi’n de bir butik hizmeti veren "Vip Kolleksiyon Perde Tasarım Mağazası’nın" sahibi Sayın Mehmet Çakır, tam 16 yıdır sektörümüze üstün kalite anlayışı ile hizmet vermiştir. Evli ve bir kız evlat babası olan Mehmet Çakır, 2012 yılında  hayalini  kurduğu kendi mağazasını açarak sektörümüze ters köşe bir perspektften bakarak; sektöre inat bozuk düzeni Davillo Perdesen müşterisi olarak bloke etmiş ve kalbinin ekmeğini kazanmıştır. Biricik kızı Elif Su’dan bahsederken gözleri gülen meslektaşımız Sayın Çakır, üç katlı mağazasında tam bir perde tasarım odaklı çalışmasını güler yüzlü personel,  kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı ile beslemiştir. Meslek birikimlerini Türkiye’nin önemli kurumlarına hazırlamış olduğu özel tasarımlarıyla güçlendirmiş ve referanslarını her zaman yeni kalıplara oturtmuştur. Mağazasında bulunan atölyesinde tasarladığı perdeleri itina ile diktirerek Ankara’lılara  güzellikleri sunmuş ve mesleğimize farklı bir mevsim inşaa etmiştir. Hepimizin bildiği dört mevsimin dışında Davillo ürünleri ile meslek zekasını birleştirmiş ve bizlere alışa geldiğimizden farklı bir boyuttan hayalimizdeki beşinci mevsimi yansıtmıştır. Davilo’nun Yön. Kur. Başkanın Sayın Engin Erbasan ile de güzel bir dostluğa sahip Mehmet Bey, " Fiyat istikrarsızlığı sektörümüzün en büyük sıkıntısıdır." demektende kendisini alıkoyamamış ve sektörümüzün iniş çıkışlarından biri olan bu soruna parmak basarak; " sektörümüzde imalaatçı ve toptancılarımızın perakende satış yapmalarından dolayı sıkıntıları dile getirmiş ve sektör sarhoşlarını ayılmaya davet etmiştir." Bir butik mağazaya sahip olması sebebi ile kartela kolleksiyonuna fazlaca yer veren meslektaşımız Mehmet Bey, çalıştığı firması Davillo için "onlar her zaman hizmet odaklı olduğu kadar çözüm odaklıda olmasını bilmişlerdir." diyerek gücüne Davillo ile güç katmıştır.  " iltifatlar isbata tabidir " sözünü Davillo ile çalışarak göstermiş, safını belirlemiş ve  gönül bahçesine hapsetmiştir...Sayın Engin Erbasan ise müttefikine karşı iltifata tabi olan samimi sözlerle  " Ticaret vesilesi ile Mehmet Bey’i tanımış olmaktan mutluyum." diyerek bam telimize dokundurmuş ve ticaretinde üstünde başka değerlerin olduğunu hatırlatmıştır.

VİP KOLLEKSİYON PERDE TASARIM & MEHMET ÇAKIR

İletişim: Hoşdere Cad. No: 132 /B / Y.Ayrancı / Çankaya / Ankara

Tel: 0312. 442 00 80

Fax: 0312. 442 00 81

web: www.vipkolleksiyon.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 254630

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.