davillo tekstil

AHİMESUT YUVA PERDE AÇILDI...

Ankara bir mağaza daha kazandı. "Ahimesut Yuva Perde" açıldı...

Haber : Emel BENLİ & ANKARA

Perde ve Ev Tekstil sektörümüze 20 yıldır hizmet veren, Ankara’lı meslektaşımız Sayın Fatih KARAKURT, sektördeki başarısını yeni açtığı 1250m2’ den oluşan 3 katlı mağazası ile taçlandırdı.

Ankara’nın Etimesgut ilçesi, Ahimesut Mahlesinde 17- 18- 19 Ekim 2014 tarihlerinde hizmetine sunulan " Ahimesut Yuva Perde "  açıldı. 17 Ekim 2014 Cuma günü öğlen saatlerinde nihayi tüketici ile tanışan bu mağazanın açılışı, 18 Ekim 2014 Cumartesi günü saat: 13:00’de gerçekleşti. Cuma günü Etimesgut’lulara özel indirimler ile müşterisini karşılayan "Ahimesut Yuva Perde", üç gün boyunca %  50’ye varan indirimler ile satışını yaptı. Bünyesinde Brillant Home, Taç, Karaca Home Ev Tekstili, Vinaldi gibi önemli markaları barındıran "Ahimesut YuvaPerde", Zebra, Stor, Aksesuar, Çeyiz, Yatak Örtüsü ve perde konsepti ile hizmet veriyor. Karakurt ailesinin bir ferdi olan Sayın Fatih KARAKURT, mağazasında 8 çalışana istihtam sağlıyarak; bünyesinde bulundurduğu atölye ile de kaliteli ürün konbinasyonunu tecrübesi ile birleştiriyor.

20 yıldır Ev Tekstil sektörüne emek veren Sayın Fatih Karakurt, sektörümüzün saygın ve emektarcı kimliğini taşıyan Sayın Mehmet Karakurt’un oğludur. Mehmet Bey, oğlu Fatih Bey’i de kendisi gibi yetiştirmiş ve üstün meslek birikimlerini evladına aşılamıştır. Ankara’nın saygın ailelerinden olan Karakurt ailesi fertlerinin hemen hemen tamamına yakını perde sektörü mensubudır. Başarılı bir aile olan Karakurt ailesi, aynı zamanda ticaret ahlakı çerçevesinde yol almış, genç nesile her zaman mesleği sevdirmiş ve perakendecilik çerçevesinde Türkiye’nin istihtam payında rol almıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren ve kaliteyi, satış uslübu ile harmanlayan Sayın Fatih Karakurt, sevgili eşi Sayın Özlem Karakurt ile omuz omuza vererek bundan böyle yeni açmış oldukları mağazalarında örnek bir çift profili çizecek ve mutluluklarını peygamber mesleği ile perçinleyeceklerdir. Meslek aşkı performansı ile hem işinde hemde aile içinde mutluluğu yakalamış Fatih Bey, üç çocuk babası olurken; aslında mesai arkadaşlarınada ağabeyi ve kardeş olmuştur. Nihayi tüketici tarafından tanınmak ve aranılan bir perakende markası olmayı hedefleyen Sayın Karakurt, "Amacım ne kral olmak, nede sultan olmaktır, sadece mesleğimde 20 yıldır olduğu gibi, onurumla bir o kadar daha yol almaktır." diyerek ders veren cümlesi ile mesleğimizin ego, mevki ve ünvanla tartılamayacağını adeta dile getirmiştir. Altın çağına doğru yol alırken; hayatındaki bu güzelliği biz "Perde Satıcıları Haber Portalı" ile paylaşan ve tüm meslektaşlarına, işlerinin başında olmalarını tavsiye eden Sayın Fatih Karakurt, aynı zamanda meslektaşlarımıza hayırlı işler diledi. Bizde sektör habercisi olarak Fatih  ve Özlem Karakurt çiftine yeni mağazalarında  mutluluklarının devamını diliyoruz.  

AHİMESUT YUVA PERDE & FATİH KARAKURT

İletişim: Ahimesut Mah. 1904 Sokak No: 13 / D / Etimesgut / ANKARA

Tel: 0312. 501 95 05

Gsm: 0534. 299 55 45

AHİMESUT YUVA PERDE AÇILIŞI- 2- FEZAY KALAY & VURAL SULU / ANKARA

AHİMESUT YUVA PERDE AÇILIŞI- 3- ŞENGÜL CEBECİ -  ANKARA

AHİMESUT YUVA PERDE AÇILIŞI- 4- BAŞAK ÜNAL / ANKARA

AHİMESUT YUVA PERDE AÇILIŞI- 5- FATİH KARAKURT / ANKARA

AHİ MESUT YUVA PERDE AÇILIŞ TANITIM FRAĞMAN FİLİMİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 424468

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.