davillo tekstil

TAÇ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI KAYSERİ’DE AÇILDI...

Zorlu Tekstil Grubu’nun, Türkiye’de ev tekstili alanındaki lider markası TAÇ, Kayseri’deki mağazası, 30 Eylül 2014 Salı günü Yıldızevler Mahallesinde kapılarını açtı. Kayseri’lerin yoğun ilgi gösterdiği açılışta, ziyaretçilere çok özel fırsatlar da sunuldu.
TAÇ Fabrika Satış Mağazası’nda, perdeden nevresime, yatak örtüsünden battaniyeye, havludan lisanslı ürünlere kadar uzanan geniş bir yelpazedeki ürün çeşitleri yer alıyor.
40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’de ev tekstil sektörünün lider markası konumundaki TAÇ, Kayseri’de açılışı yapılan TAÇ Fabrika Satış Mağazası’yla, kentte ev tekstil alışverişine yeni bir soluk getirdi. Çok özel kampanyalarla açılışı gerçekleştirilen TAÇ Fabrika Satış Mağazası’na, Kayseri’liler yoğun ilgi gösterdi.
Perdeden nevresime, yatak örtüsünden, battaniyeye, havlu, bornoz ve masa örtüsünden, lisanslı ürünlere kadar farklı kategorilerde özel tasarımlara sahip çok çeşitli ürünlerin, 2 katlı 1850 metrekarelik bir alanda sunulduğu Mağaza’da, ziyaretçilere uzman mağaza çalışanları rehberlik ediyor.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 321018

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.