davillo tekstil

AYTEKS EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ & AKSARAY


Aksaray ve civar illerde hizmet veren tüm meslektaşlarımızın hocası Sayın Nedim Perek’tir. Sayın Perek’i saygıyla anıyoruz.

Haber: Emel BENLİ & AKSARAY / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Muteks Perde Sistemleri’nin Aksaray’da bulunan müşterilerinden Ayteks Ev Tekstil ürünleri mağazasının sahipleri Sayın Ali Ay’ı ve kardeşi Sayın Çetin Ay’ı tanımak istermisiniz?...Ya hocaları Nedim Perek’i?...

Nedim Perek Aksaray’ın en eski perdecisidir. Aksaray’a perdeyi ilk kendisi getirmiştir. Ali ve Çetin Ay kardeşler gibi onlarca öğrenci yetiştirmiştir. Bu gün öğrencileri kendisini saygıyla anarken; bizlerde Türk Ev Tekstiline verdiği üstün hizmet başarısından ve emeklerinden dolayı kendisini kutlar Türk Ev Tekstilinin kalkınmasında büyük pay sahibi olan Sayın Nedim Perek’e uzun ömürler dileriz. 

Sayın Nedim Perek’in yanında yetişen Sayın Ali ve Çetin Ay, tam 15 yıl ev tekstil camiasına hizmet vermişlerdir. Aslen Aksaray’ın Taşpınar Köyü’nden olan Sayın Ay kardeşler, son 3 yılldırda Ayteks ismi ile Aksaray’ın Meydan Mahallesi’nde hizmetlerine devam etmektedirler. Bir Demorhome mağazası olan Ayteks, aynı zamanda bir Muteks Bayiisidir. 7 çalışanı ile birde atölyeye sahip olan Ayteks Aksaray’ın seçkin perdeci esnaflarındandır. Düzgün kişiliğe sahip Ay kardeşler, aynı zamanda kaliteli satış temsilcisi, sunumu ve montajı ile ayrıcalıklıyız diyerek elit kesime ticaret yaptıklarını belirterek kalitelerinide dile getirdiler. " Hamurumuz bu işle yoğurulmuş diyen Ali Bey, biz zor esnafız, çünkü seçiciyiz." derken; kardeşi Çetin Bey ise  " Muteks çok kaliteli bir firma hiç bir sıkıntı yaşamıyoruz, Muteks en ufak bir hatada ürününün arkasında duruyor, onları diğer firmalardan ayıranda bu özellikleridir." diyerek mağazalarının kalitesini toptancı firmalar tarafından da yükseldiğini ve mağazalarına yansıdığını dile getiriyor. Muteks’in Bölge Sorumlusu Sayın Yücel Küçük ’de " bizim arkamızda patronumuz Murat Tuncer var." diyerek bir nevi Ay ailesine cevap veriyor bizlere kalan ise Ayteks ailesine ve Sayın Yücel Küçük’e başarılar dilemek oluyor.

AYTEKS EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ MAĞAZASI

Ali AY & Çetin AY

İletişim: Meydan Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. Düzel Apt Altı No: 27 / AKSARAY

Tel: 0382. 213 70 80

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 466784

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.