davillo tekstil

Ege Bölgesi Brillife Dostları Denizli ve Balıkesir Etkinliklerinde Buluştular!

 

Ege Bölgesi Brillife Dostları Denizli ve Balıkesir Etkinliklerinde Buluştular!

Haber ve Fotoğraflar : Ömer AŞICI  

Ramazan ayından  günümüze Türkiye genelindeki değişik bölge illerinde ürün etkinliği uygulayan Eymes / brillife, geniş katılımlı organizasyon çalışmalarına devam ediyor.
2 Eylül’de ki etkinlik, Denizli Anemon Otel’de ; İzmir, Afyon, Kütahya, Muğla, Aydın, Uşak, Antalya illeri ve ilçelerinden gelen büyük bir katılımcı topluluğu eşliğinde yapıldı.
4 Eylül’de Balıkesir Asya Pamukçu Termal Otel’deki etkinlikte ; Balıkesir, Kütahya, Manisa, Akhisar, Çanakkale il ve ilçelerinden gelen brillife dostlarının katılımı ile uygulandı.Her iki kentteki otellerde kurulan özel showroom alanlarında ve özgün brillife perde modelleri eşliğinde sunulan;‘’10’u Bir Arada’’ ve havuz ürünleri desen, renk ve çeşit zenginliği eşliğinde konuklarca çok büyük bir ilgi gördü. 
Bu vesile ile geniş ürün ve iş bağlantıları yapılmış oldu. Ürün etkinliği sonrası her iki oteldeki akşam havuzbaşı gala yemeklerinde buluşan brillife dostları; birlikte güzel bir akşamı paylaşmış ve dostluklarını bir kez daha pekiştirmiş oldular. 
Organizasyonu düzenleyen Eymes İzmir Bölge Müdürü Yaşar Sucu , ’’Etkinliklerimize katılan tüm Ege Bölgesi müşterilerine çok teşekkür ediyorum. Ürünlerimizi tercih etmeleri bize olan güvenlerinin de bir ifadesidir. Eymes , işte bu takım ve ekip gücünün eşliğinde geleceğe umutla bakmaya devam edecektir. Bundan sonraki ödevimiz, yine müşterilerimizin ayağına kadar hizmeti devam ettirmek esası olacaktır.’’ dedi.

***  
2 EYLÜL 2014 
DENİZLİ ETKİNLİĞİ
 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

4 EYLÜL 2014 
BALIKESİR ETKİNLİĞİ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 618118

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.