davillo tekstil

KÖSEOĞLU TEKSTİL ETKİNLİĞİ & ANTALYA / 3.GÜNÜ

 

Denizin, havuzun ve güneşin tadı bu kadar çıkarılırdı ancak; çünkü Köseoğlu Tekstil ilkini gerçekleştirdiği yaz etkinliğini tam bir  tatil ayı olan 1 - 4 Eylül günleri arasında Antalya Belekte Alva Donna Otel’de gerçekleştirdi.

Haber: Emel BENLİ & ANTALYA / Özel Haber

Bir dış ticaret firması olarak tanıdığınız Köseoğlu Tekstil, son 2 yıdırda iç piyasaya özel ürünler üreterek Türkiye genelinden değerli meslektaşlarının karşısına çıktı. Merkez yerleri İstanbul’da olup; Antalya’da açmış oldukları bölge müdürlüğü, Ankara ’da Karteks Tekstil’e ve  Urfa’da Emirler Tekstil’e vermiş oldukları satış dispiratörlüğü ile önem teşkil eden noktalardan tüm Türkiyeye hitap etmektelerdir. Adını iç piyasada Elizabeth markası ile  kısa sürede duyuran, yılların firması ve perdenin markası olan Köseoğlu Tekstil, yoluna emin adımlarla ilerlemenin keyfini çıkarıyor. Tartışılmaz kalitesi ve ürün çeşitliliği ile bizleri büyüleyen Köseoğlu, perde sistemlerinde de kaliteyi yakalamış ve 30 başlık yeni katlamalı zebra, baskılı zebra, jakarlı zebra kombin fon dan oluşan ve 60 başlıktan Elizabeht Alva seti ile iç piyasada yerini alacaktır. 

Köseoğlu Tekstil’in Antalya Bölge Müdürü Sayın İsmail Sönmez, " Etkinliklerimiz iç piyasada devam edecektir." diyerek; geleneksel bir hal alacak olan etkinlikten böyle haberler verdi.

Köseoğlu Tekstil’in Yön. Kur. Başkanı Sayın Hadi Köseoğlu ise, etkinlik boyunca yurt dışından ve yurt içinden gelen tüm misafirleri ile birebir ilgilenirken; çuval çuval ürün siparişleride Türkiyenin dört bir yanına ve yurt dışında ihracaat yaptıkları ülkelere gönderilmek üzere yola çıktı... Değerli meslektaşlarımız perdenin markası, estetiğin ve çeşitliliğin adresi Köseoğlu Tekstil, ilkini gerçekleştirdiği etkinlikten başarı ile tam not alarak geçmiştir. Bir aile şirketi olan Köseoğlu birlik ve beraberliğin gücünün faydalarını  yapmış olduğu isimle haketmiş ve muaffakiyetin meyvelerini toplamıştır. Antalya Belek’ten gerçekleştirmiş oldukları bu etkinlikte, seslerini duyurmak üzere sektörümüzün sesi ve kulağı olan tek haber portalı Perde Satıcıları’nı tercih eden Köseoğlu Tekstil’e çıktıkları yolda başarı diliyoruz. 

Not: Etkinlikle ilğili tüm video ve röportajları ilerleyen günlerde sitemizden takip edebilirsiniz.

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / MÜRSEL GÜMÜŞ / SADIK GÜNGÖR 

TUFAN KÜÇÜK / AHMET BAYRAM

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / İSMAİL SÖNMEZ & SEVENER SUCU

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / KAPANIŞ KONUŞMASI

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / TANITIM FİLİM FRAĞMANI-1

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / TANITIM FİLİM FRAĞMANI

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 916435

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.