davillo tekstil

KÖSEOĞLU TEKSTİL’İN ETKİNLİĞİ / ANTALYA / 2. GÜNÜ


 

" Kaliteli ürün üretmek ve satmak bizim işimiz.."

Hadi Köseoğlu

Haber: Emel BENLİ & Antalya / Özel Haber

" Hayalinizdeki perdeyi üretiyoruz."  derken; yanılmadılar, kurumsal mimari çalışmalarının altına kalitede mükemmellik değerleri ile imza attılar. Başarının sırrını müşteri menmuniyetinden geştiğini sık sık dile getirerek; vizyonlarına adeta etiketlediler. Ve 1990 yılında tamamen ev tekstili sektörüne odaklanarak İstanbul Laleli’de toptan ve perakende mağazaları ile faaliyetlerine devam ettiler. Çorlu’da ve Sakarya Akyazı’da iki üretim tesisi kurdular. Zebra ve Stor imalatında kendilerini ısbatladılar. Aksesuar grubunda ise zevkle kaliteyi birleştirerek adeta ürünleri konuşturdular. Mizan ölçüleri " Kalite- Hız- Estetik " olurken; dünya coğrafyası üzerinde kırk ayrı ülkeye ulaştılar. Türk ev tekstili büyürken; Köseoğlu Tekstil’de gün geçtikçe büyüdü ve Türkiye’nin önemli üreticileri arasına girdi. Elizabeth, Ekosi, Marseli ve Brezza markaları ile artık dış ticaretle çıktıkları yola, iç piyasada da devam ettiler.

Kalite politikası her zaman müşteri odaklı, rekabet gücü yüksek, dünya standartlarına uygun kaliteli ürün sunmaktı. Misyonları ise Köseoğlu ailesi olarak argede ve ürgede kendilerini her geçen gün geliştirmek ve karşılıklı güven ile kazanca dayalı iş ilişkikeri kurmaktı. Hepsinin altından başarı ile kalkan Köseoğlu Tekstil, bu yıl ilkini gerçelkleştirdiği tatil etkinliği ile karşımıza bir kez daha çıktı. Amaç müşterilerine güzel bir tatil yaşatmak, aynı zamanda yeni ürünlerinin tanıtımını yapmaktı. Van, Iğdır, Urfa, Malatya, Isparta, Adana, Mersin, Ankara, Antalya ve sayamıyacağımız kadar Türkiye’nin bir çok şehrinden olduğu kadar ihracat yaptığı ülkelerden de bir o kadar dostunu ağırlayan Köseoğluziyaretçileri arasında; Ankara bölge bayisi Karteks Tekstil’in sahibi Sayın Mürsel Gümüş ve Urfa Bölge bayisi Emir Tekstil’in sahibi Sayın Mehmet Akkuş’ta değerli müşterileri ile birlikte yerlerini aldılar.

2. günde yine güneş, havuz ve deniz sefası devam ederken; Köseoğlu Tekstil’in Yön. Kur. Başkanı Sayın Hadi Köseoğlu ile yaptığımız röportaj ve anlattığı hikaye bizlere hiseden - kıssa aldıracak türde dimalarımıza kazındı.

Not: Etkinlikle ilğili tüm video ve röportajları ilerleyen günlerde sitemizden takip edebilirsiniz.

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / HADİ KÖSEOĞLU

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / ŞEN PERDE - HASAN ALİ ŞEN - ISPARTA

LİVA PERDE / MUSTAFA TURANOĞLU- URFA

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / ÖZDEMİR MEFRUŞAT -MEHMET ÖZDEMİR / MANAVĞAT

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / FERZAT MERAMİ / ALİBEY / İRAN

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / RÜYAM PERDE / ANAMUR

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / MEHMET EKİNCİ -URFA

 ELİT PERDE / VURAL BOZKURT - VAN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 75252

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.