davillo tekstil

KÖSEOĞLU TEKSTİL ETKİNLİĞİ ANTALYA’DA BAŞLADI / 1. GÜN


Köseoğlu Tekstil ilk etkinliğini Antalya Belek Alva Donna Hotel’de gerçekleştirdi.

Haber: Emel BENLİ & ANTALYA

1982 yılından beri perde ve kumaş sektöründe faliyet gösteren ve daha sonra fabrika üretimine geçen Köseoğlu Tekstil, bu yıl ilk defa düzenlediği tatil etkinliğinde müşterilerini menmun etti. Bir dış ticaret firması olan Köseoğlu, Elizabeth markası ile iç piyasada tanılan güçlü bir firmamızdır. Köseoğlu’nun daveti üzerine Türkiye genelinden ve yurt dışından gelen misafirler sabah saatlerinde otele giriş yaparak, havuzun ve denizin tadını çıkardırlar.

Uluslar arası bir Otelde tatilin tadını çıkarmaya çalışan müşteriler,öğleden sonra showroomun açılması ile adeta küçük bir fuar havası yaşadılar. Yeni çıkartmış oldukları kolleksiyonları ve havuz ürünlerini tanıtan Köseoğlu; daha önceden değerli dostlarının fikirlerini alarak, bu doğrultuda ürettikleri ürünlerin beğenilmesi neticesinde bir kez daha onure oldular. Bir aile şirketi olan Köseoğlu Tekstil’in ortaklarından ve aynı zamanda dış ticaretten sorumulu müdürü Sayın Süleyman Köseoğlu, " Bu yıl ilkini düzenlediğimiz etkinliğimize ihracat yaptığımız ülkelerden ve Türkiye genelinden müşterilerimizin ilği göstermesi bizleri mutlu etmiştir. Bu etkinliği gelenek haline getirerek devam ettirmek istiyoruz. " diyerek adeta bundan sonra hayata geçirmek istedikleri yeni oluşumların sinyallerini verdi.

Bundan sonra iç piyasaya dahada ağırlık verecek olan Köseoğlu, yeniliklerine franchising bayilikleri ile devam edeceklerini, zebra ve stor kumaş üretiminde daha da iddalı olacaklarını dile getirirken; müşterilerileri ile ayrı ayrı ilğilenerek onların bir kez daha kalplerini feth ettiler. 4 gün sürecek olan ürün tanıtım etkinliğinin adeta bir tatil havası içerisinde geçmesi Köseoğlu’na yakışır bir ayrıcalık olarak kalacaktır. 

Not: Etkinlikle ilğili tüm video ve röportajları ilerleyen günlerde sitemizden takip edebilirsiniz.

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / SÜLEYMAN KÖSEOĞLU

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / İRAN’LI MÜŞTERİLER

KÖSEOĞLU TEKSTİL 2014 ETKİNLİĞİ / ANTALYA / SEVENER SUCU & TASARIM PERDE

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 377068

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.