davillo tekstil

KÖSEOĞLU TEKSTİL ETKİNLİĞİ 01- 04 EYLÜL 2014 BELEK ALVADONNA HOTEL’de BAŞLIYOR...


Köseoğlu Tekstil müşterilerini Belek’te buluşturuyor...

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

1982 yılından itibaren perde ve kumaş sektöründe faaliyet gösteren ve daha sonra fabrika üretimine geçen Köseoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş, perdelik kumaş üretim ve pazarlamasında Türkiye’nin önde gelen tekstil firmalarından biri haline gelmiştir.

Türkiye’de Elizabeth markası ile tanıdığımız Köseoğlu Tekstil, bu yıl ilkini düzenleyeceği geniş kapsamlı etkinliğini Antalya Belek Alvadonna Hotel’de gerçekleştirecektir. Tüm değerli müşterilerini tatil etkinliğine davet eden Köseoğlu, yaşatacağı tatil keyfinin yanı sıra, yeniçıkartmış olduğu koleksiyonlarını tanıtacaktır. 1 Eylül ve 4 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek tatil etkinliği, 4 gün 3 gece sürecektir. Değerli müşterileri için yine kolları sıvayan Köseoğlu, Helen Collection, Sim Collection, Yeni Zebra Collection, Yeni Otel Collection ve Alva Collection adı altında çıkarmış oldukları ürünlerini bu etkinlikte tanıtacak ve bir kez daha siz değerli meslektaşlarımızdan tam not alacaklardır. Köseoğlu adına yakışır türde gerçekleştireceği bu tatil etkinliğinde, sizleri şaşırtarak etkinliğe özel fırsat ürünlerini indirimli fiyatlarlla huzurunuza çıkaracaktır.

Siz değerli dostları ile ilk tatil heyecanını yaşayacak olan Köseoğlu, yurt içi ve yurt dışından gelecek olan müşterilerini Antalya Belek’te ağırlamanın sevincini paylaşacaklartır.

NOT: Etkinlikle ilgili tüm haber ve röportajları sitemizden takip edebilirsiniz.

Bilği için: Köseoğlu Dış . Ticaret  Ltd. Şti

Kızılarık Mah. Köroğlu Bulvarı No: 7/ A / Muratpaşa / ANTALYA

Tel: 0242. 325 55 17

Not: Otel Girişi: 01 Eylül 2014 & Otel Ayrılışı: 04 Eylül 2014

ALVA DONNA EXCULSIVE HOTEL & SPA

Sahil Mah. Mimar Sinan Cad. No:5
Boğazkent • Antalya • Turkey
Tel: 0 (242) 731 00 25
Fax: 0 (242) 731 00 91

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 441073

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.