davillo tekstil

Brillife Dostları Erzurum Etkinliğinde Buluştular.


Brillife Dostları Erzurum Etkinliğinde Buluştular.

Haber: Ömer AŞICI

Eymes / Brillife; ürün ve koleksiyon tanıtım etkinliklerini kesintisiz olarak sürdürmeye ve müşterileri ile birebir buluşmaya devam ediyor.
Bu buluşmaların biri de, 21 Ağustos Perşembe günü Polat Rönesans Otel’de özel olarak düzenlenen Eymes – brillife / showroom alanında uygulandı.
10’u Bir Yerde Koleksiyonu ve havuz ürünlerinin yoğun bir ilgi gördüğü etkinlikte, konuklar alışveriş ve ürün sipariş sonrasında, gala yemeğinde bir araya geldiler. 
Ticaretin yanı sıra; dostlukların paylaşıldığı gece, bir anlamda brillife dostlarının özel bir buluşma alanı ve fikir alışverişi yaptıkları bir mekan oldu.

Organizasyonu düzenleyen Samsun Bölge Müdürü Onur Çoban; “ Trabzon’daki etkinliğimizin hemen akabinde, Erzurumlu brillife dostları ile bir araya geldik. Etkinliğimiz gerek havuz ürünleri ve gerekse 10’u Bir Yerde koleksiyonları eşliğinde çok verimli geçmiş oldu. Bizce bir diğer önemli nokta da, Erzurumlu değerli müşterilerimizle bir araya gelerek güzel bir buluşmayı, paylaşmayı ve dayanışmayı birlikte yaşamış olmamızdı” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 391763

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.