davillo tekstil

AKANLAR TEKSTİL’DEN PERDECİLERE BİR İLK....


Halıda kartela çağını Akanlar Tekstil başlattı...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara Siteler’den ev tekstil toptancılığını başarıyla sürdüren Akanlar Tekstil, halıda aranılan bir yeniliğin altına imza atarak kartela sisteni başlattılar.

Evtekstilinin Kristal, Altınbaşak, Gökay, Prestij, Cresta, Altın kelebek, Armağan, Ender, Leydi, Gökyıdız Banyo Gurubu, Liza, Leydi, Padişah ve Dinarsu gibi önemli markalarını siz değerli dostlarına satan Akanlar, halı standını yani halı kartela setini çıkardı.

Aynı zamanda halı kartela setinin istenildiği taktirde kesiminide yapacak olan Akanlar, böylelikle halıda bir akım başlatmış oldular. 80x150 ebatında 35 desenden oluşan bu setin,80, 100, 120 ve 150 çapında ebatlarıda bulunuyor. Halı kartela setinin perdecilerimize bedelsiz olarak verileceği aynı zamanda top rulo ve kesimininde yapılacağı; ve kesimden fark alınmayacağı  Akanlar Tekstil’in sahibi Sayın Cengiz Akan tarafından Perde Satıcıları Haber Portalına bildirilmiştir.

Büyük taban halısının yanı sıra 3,5 m2 ve 5,80 m2 ebatlarda bünyesinde halı bulunduran Akanlar, perdecilikten gelen bir geçmişe sahip olmaları nedeni ile bu sistemin benimseneceğini ve tıpkı tül kartela seti gibi tutulacağına inandılar. Akanlar, perdecilerden gelen yoğun istek üzerine böyle bir yeniliğe yer  verdiler. Bu sistem "yer kartelası" ismini alırken; meslektaşlarımıza da bir kolaylık olacaktır. Böylelikle meslektaşlarımızın stok tutmalarına gerek kalmadan, halıcılık kavramında da bir çağın kapanıp yeni bir çağın açıldığı anlamına gelir. 

AKANLAR TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim: Demirhendek Caddesi No:49 / Siteler / ANKARA

Tel: 0312.  351 40 70- 351 40 73

Fax: 0312. 351 40 76

Gsm:  0532. 296 78 43

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 304507

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.