davillo tekstil

Brillife Ürün Etkinliği Lüleburgaz Ezgi Resort Otel’de Yapıldı.

Brillife Ürün Etkinliği Lüleburgaz Ezgi Resort Otel’de Yapıldı.
Haber: Ömer AŞICI
Eymes / Brillife; ürün ve koleksiyon tanıtım etkinliklerini kesintisiz olarak sürdürmeye ve müşterileri ile birebir buluşmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz ay içindeki Ankara, Antalya, Konya, Kocaeli, Eskişehir, Samsun, İzmir il organizasyonları sonrası; Brillife bu kez Trakya bölgesi müşterileri ile 14 Ağustos 2014 Perşembe günü, Lüleburgaz  “Ezgi Resort Otel”de bir araya geldi…
10’u Bir Yerde Koleksiyonu ve havuz ürünlerinin yoğun bir ilgi gördüğü etkinlikte, konuklar alışveriş ve ürün sipariş sonrasında, Ezgi Otel havuz başı buluşmasında bir araya geldiler. 
Dostlukların paylaşıldığı gecede sahnede yer alan saz ekibinin eşliğinde, konuklardan geceye renk katan şarkılar dinlendi, şarkılara eşlik edildi ve konuşmacılar alkışlandı…
İstanbul Bölge Müdür Zeki Erkan; “ Etkinliğimize katılan tüm konuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Birlikte işimizi paylaşırken, daha sonra havuz başındaki yemeğimizde bir araya gelerek  güzel ve eğlenceli bir akşamı hep birlikte paylaşmış olduk. Bu tür toplantılarımız, aslında ticaretimizin yanı sıra, arkadaş ve dostluklarımızın daha da pekiştirilmesi adına da gurur verici oluyor.” dedi..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 965854

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.