davillo tekstil

GÜNGÖRLER MEFRUŞAT & TAÇ EVİ / DEMETEVLER / ANKARA

" Takip eden değil, takip edilen Muteks ile ile çalışmak bizim için önemli. "

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Sevmek, sevilmek onu mesleğinde başarıya taşırken; yılların ne kadar çabuk geçtiğini kendisi bile fark edemedi. Mesleğinin kurdu yılların bile eskitemediği Ankara Demetevler’de iki mağazası bulunan Güngörler Mefruşat’ın sahibi, Sayın Sadık GÜNGÖR’e konuk olduk.

Demetevler İvedik caddesi’nde iki mağazası bulunan Sayın GÜNGÖR’ün, mağazasının biri üç katlı olup; "  Güngörler TAÇ EVİ " ismi ile hizmet verirken; diğer mağazası ise " Güngörler Mefruşat " olarak ev tekstil ve perde dalında hizmet vermektedir. Bu iki mağaza aynı zamanda üç yıdır  perde sistemlerinin markası olan Muteks ile çalışmaktadır. Sadık Bey, kızı Sayın Ayşe Güngör ile ticaret hayatını sürdürürken; Muteks ile aralarındaki köprüyü sağlayan, Muteks Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Fuat Bayatlı ile de sağlam bir dostluğa sahiptir. Muteks Yön. kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer  ve bölge sorumlusu Sayın Fuat Bayatlı ile birlikte ziyaret ettiğimiz Güngör’ler ailesi, aslen Ankara " Yuva Köy’lüdür." " Kilometrelerce tül alıp satmayı severken; perde sistemleri alıp satmak bana soğuk gelirdi, Muteks’in sayesinde zebra ve stor’u zevkle satmaya başladım." diyerek yenilikleri seven Sadık Bey, aynı zamanda bir " Brillant  Zebra Corner " bayisidir. Bünyesinde  atölyesi bulunan Güngörler Mefruşat’ta, 9 personel hizmet vermektedir. Mağazaların finans ve ev tekstil  bölümüne bakan Sadık Bey’in biricik kızı  Ayşe Hanım, " Takip eden değil, takip edilen Muteks ile  çalışmak bizim için önemli. " diyerek; Sadık Bey’in tüm yükünü alırken; yıllarını Güngörler ailesi ile paylaşan Satış Sorumlusu Sayın Selim Yiğit ise mesai arkadaşları ile birlikte Güngörler’i Demetevler’de aranılan bir ev tekstil mağazası yapmışlardır. " Patronumu çok seviyorum, kendiside bizleri çok sever, biz bu çatı altında bir aileyiz." diyen Selim Bey, iyi bir satış sorumlusunun tüm vasıflarını üstlenmiş ve Güngörler Mefruşatın kalkınmasında üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir.

 " Her geçen gün dahada büyüyor ve güçleniyoruz, ürün kalitemizden taviz vermeden ticaretimizi severek gerçekleştiriyoruz ". diyen Muteks’in sahibi Murat Bey’e ve Bölge Sorumlusu Fuat Bey’e bizleri ve siz değerli takipçilerimizi böylesine özel insanlarla tanıştırdıkları için teşekkürlerimizi sunuyor, Muteks’e ve Güngörler ailesine başarılarının devamını diliyoruz.

GÜNGÖRLER MEFRUŞAT & TAÇ EVİ

Sadık GÜNGÖR

İletişim: Merkez: İvedik Caddesi No: 416 / Demetevler / ANKARA

Tel: 0312. 335 35 55 - Fax: 0312. 335 45 49

Şube: İvedik Caddesi No: 177-  A / Demetevler / ANKARA

Tel: 0312. 346 61 32

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 583291

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.