davillo tekstil

DEDEOĞLU MEFRUŞAT & SEZAİ DEDEOĞLU / BÜYÜKESAT / ANKARA


" Uyum çok önemli "

Haber: Emel Benli & ANKARA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

1986 yılından beri Ankara Küçükesat’ta sektörümüze 28 yıl boyunca hizmet veren meslektaşımız Sayın Yakup Dedeoğlu, " Dedeoğlu Mefruşat’ın " sahibidir. Çankaya Büyükesat’tan tüm Ankara’ya farklı ve mimari bir konseptle hizmet veren Yakup Bey’in ve Eşi Selime Hanımefendi’nin sevgili oğulları Sayın Sezai Dedeoğlu’nu sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Babasını emekliye ayırarak mağzanın başına geçen Sezai Bey, Çankaya Üniversitesi mimarlık fakültesini bitirerek mesleği olan İç mimarlığı; başına geçtiği mağazasında icra etmektedir. Sezai Bey, babası Yakup Bey’in kendisine aşıladığı ticaret ahlakını; almış olduğu meslek kültürü ile harmanlayarak değerli müşterilerine mimari bir çalışma sunmaktadır. Bir perde tasarım ve uygulama  mağazası olan Dedeoğlu Mefruşat, mesleğimize Sezai Bey sayesinde farklı bir çizgi getirmiş ve bir iç mimarın sektörümüze kattıklarının örneğini sergilemişlerdir. " Uyum çok önemli." diyen meslektaşımız tam 7 yıldır sektörümüzün bir ferdidir.

Dedeoğlu Mefruşat, aynı zamanda Ankara’dan tüm Türkiye’ye perde toptancılığı, zebra ve stor imalatı ile hizmet veren bir Davillo Perdesen müşterisidir. Davillo’nun kurucusu Sayın Hasan Erbasan ve oğlu Sayın Engin Erbasan’ın değerli bir dostu olan Dedeoğlu ailesi, çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeyerek yollarına devam etmektedirler.  

DEDEOĞLU MEFRUŞAT- PERDE - TASARIM- UYGULAMA

SEZAİ DEDEOĞLU

İletişim: Bağlar Caddesi No: 203 / Büyükesat / ANKARA

Tel: 0.312. 437 49 49- 436 97 56

Fax: 0312. 447 93 47

Yorumlar

 • Serpil doğar
  Serpil doğar

  11 sene önce stor perde yaptırdım hala kullanıyorum çok memnunum Sezai de çok Candan dürüst biri herkese tavsiye ediyorum. Balkonumuzun kapattırdım ekonomik durumum düzelince yine dedeoğlu na yaptıracağım

  20 Temmuz 2020 02:47
 • Gözde U.
  Gözde U.

  We thought that everything at home can be ignored but the curtains !! Yes, that was definitely True after the curtains were made by "Dedeoğlu Design", this theory was approved. Especially Mr. Sezai Dedeoğlu's last touch of his designs were amazing. Many thanks to him and his team for all magical touch for our New home. Besides, timing was in time.

  17 Aralık 2020 12:40
 • Cihan T.
  Cihan T.

  Perdelerin seçimleri, ölçülerin alınması ve montajına kadar çok memnun kaldık. Sezai bey çok yardımcı oldu. Teşekkürler. Ürünlerin kalitesi ve dikimi de çok iyi. tavsiye ediyoruz.

  27 Mayıs 2021 02:08
 • Ezgi Dereli
  Ezgi Dereli

  Perde deyince akla Sezai Dedeoğlu geliyor kesinlikle 😊Evimin tüm odalarını Dedeoğlu perdeye yaptırarak en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Hayallerimden de daha güzel bir tasarımla evimin çok daha modern bir görünüme ulaştığını düşünüyorum. Tam ölçülerle temiz çalışmalarıyla ve aynı zamanda iç mimar olarak doğru yönlendirmeler yapmasıyla görsel olarak sunumlar yapmasıyla aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz tek adres. Dedeoğlu perdeye teşekkürler 🤩🙏🏻

  26 Eylül 2021 03:12
 • Sezai Bey’le bir yakınım sayesinde tanıştık. İşyerini ziyaret ettiğimizde bizi nezaketi, bilgisi, tecrübesi ve ttizliğiyle ağırladı. Hepsi birbirinden kaliteli, güzel kumaşlar önerdi, sayesinde evimiz yenilendi. Tereddütsiz gidebileceğiniz bir adres, herkese tavsiye ederim. Kendisinin yakın ilgisine, nezaketine, kaliteden ödün vermeyişine çok teşekkür ederim.

  05 Kasım 2021 09:06
 • Simla Özçelikel
  Simla Özçelikel

  Yakın bir arkadaşımın referansıyla ulaştım kendisine.. Taşınma sürecinde en büyük şansım oldu Sezai beyle çalışmak.. En uygun fiyata en güzellerini evime yaptılar.. çok kısa sürede de hiç yormadan.. Hem kendisine hem ekibine çok teşeklür ederim, yardımları ve nezaketleri için de ayrıca🙏🏻

  01 Aralık 2021 10:35

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 198472

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.