DEDEOĞLU MEFRUŞAT & SEZAİ DEDEOĞLU / BÜYÜKESAT / ANKARA


" Uyum çok önemli "

Haber: Emel Benli & ANKARA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

1986 yılından beri Ankara Küçükesat’ta sektörümüze 28 yıl boyunca hizmet veren meslektaşımız Sayın Yakup Dedeoğlu, " Dedeoğlu Mefruşat’ın " sahibidir. Çankaya Büyükesat’tan tüm Ankara’ya farklı ve mimari bir konseptle hizmet veren Yakup Bey’in ve Eşi Selime Hanımefendi’nin sevgili oğulları Sayın Sezai Dedeoğlu’nu sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Babasını emekliye ayırarak mağzanın başına geçen Sezai Bey, Çankaya Üniversitesi mimarlık fakültesini bitirerek mesleği olan İç mimarlığı; başına geçtiği mağazasında icra etmektedir. Sezai Bey, babası Yakup Bey’in kendisine aşıladığı ticaret ahlakını; almış olduğu meslek kültürü ile harmanlayarak değerli müşterilerine mimari bir çalışma sunmaktadır. Bir perde tasarım ve uygulama  mağazası olan Dedeoğlu Mefruşat, mesleğimize Sezai Bey sayesinde farklı bir çizgi getirmiş ve bir iç mimarın sektörümüze kattıklarının örneğini sergilemişlerdir. " Uyum çok önemli." diyen meslektaşımız tam 7 yıldır sektörümüzün bir ferdidir.

Dedeoğlu Mefruşat, aynı zamanda Ankara’dan tüm Türkiye’ye perde toptancılığı, zebra ve stor imalatı ile hizmet veren bir Davillo Perdesen müşterisidir. Davillo’nun kurucusu Sayın Hasan Erbasan ve oğlu Sayın Engin Erbasan’ın değerli bir dostu olan Dedeoğlu ailesi, çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeyerek yollarına devam etmektedirler.  

DEDEOĞLU MEFRUŞAT- PERDE - TASARIM- UYGULAMA

SEZAİ DEDEOĞLU

İletişim: Bağlar Caddesi No: 203 / Büyükesat / ANKARA

Tel: 0.312. 437 49 49- 436 97 56

Fax: 0312. 447 93 47

Yorumlar

  • Serpil doğar
    Serpil doğar

    11 sene önce stor perde yaptırdım hala kullanıyorum çok memnunum Sezai de çok Candan dürüst biri herkese tavsiye ediyorum. Balkonumuzun kapattırdım ekonomik durumum düzelince yine dedeoğlu na yaptıracağım

    20 Temmuz 2020 02:47

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 971605

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.