davillo tekstil

HAKAN MEFRUŞAT & HAKAN KARA / DEMETEVLER / ANKARA


" Başarı arıyorsan, işini sev ." Hakan Kara

Haber: Emel BENLİ / Bu haber Muteks Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Meslek hayatım boyunca meslektaşlarımızı sizlerle tanıştırırken büyük bir haz ve mutluluk duydum. Ama bu kez sizleri dünyanın en tatlı ailesi ile tanıştırmanın apayrı tarif edilemez mutluluğunu yine sizlerle yaşamak istiyorum.

Aslen Ankara Yuva Köylü olan Kara ailesi, Ankara Demetevler 12. Cadde’de " Hakan Perde " adı ile  yıllardır Ankara’lılara hizmet vermektedirler. Sayın Hakan Kara Ankara’nın sevilen ve sayılan perdecilerimizden olup; insanlık değerleri çok yüksek, mütevazi, sempatik, sevgi dolu ve yumşak huyu ile gönüllerimizde ayrı bir yeri olan meslektaşımızdır. Hakan Bey, Sayın Hülya Kara ile örnek alınacak güzel bir aile birliğine sahip; aynı zamanda üç evlat babasıdır. Enes, Eren ve Beren Sayın Hakan Kara’nın hayat kaynağı olurken; sevgi dolu enerjisininde doğuş noktasıdır. Tam 13 yıdır sektörümüze hizmet veren " Hakan Perde," 6 çalışanı ile bir Brillant ve bir Vinaldi Consept mağazasıdır. " Yenilik şart " diyen Hakan Bey’in, perde sistemlerinde ise; perde sistemlerinin markası Muteks ile çalışıyor olması, ayrıcalıklı olması anlamına gelir. Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer ile çok uzun yıllar kaliteli bir dostluğun altına imza atan Hakan Bey’in, " Başarı arıyorsan, işini sev." diyerek gençlerimize mesaj vermesi bizleri mutlu ederken; meslek tecrübesinide dile getirmiş oldu.

Gülümsemek, kaliteyi satmak, neyi kime pazarlayacağını iyi bilmek, farklı olanı satmak ve en önemliside dostluğa önem vermek Sayın Hakan Kara’nın üstlenmiş olduğu meslek misyonudur. Böylelikle Hakan Bey’in meslek inceliklerinide sizlerle paylaşmış olduk. Sayın Hakan Kara ve eşi sevgili Hülya Hanıma mutluluklar dilerken, ticaret hayatlarındada başarılar diliyoruz. Ve Sayın Kara’nın dostlarına verdiği önem içinde kendisini kutluyoruz.

HAKAN PERDE & HAKAN KARA

İletişim: 12. Cadde No: 12 / B / Demetevler / ANKARA

Tel: 0312. 334 10 70

web: www.hakanmefrusat.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 302407

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.