davillo tekstil

BRİLLİFE 10’u Bir yerde & MURAT MEFRUŞAT /SAMSUN


Bu seferki durağımız Samsun,

Haber : Emel Benli & Bu haber Brillife’nin 10’Bir yerde koleksiyonun katkıları ile yapılmıştır.

" Brillife’ın 10’u Bir yerde "  koleksiyonun sponsorluğunda nezih perdecilerimizi ziyaret ederken; yolumuz Samsun’a düştü. Samsun merkezde Mecidiye, Subaşın’da 20 yıldır perde ve evtekstil alanında hizmet veren Sayın Murat Temiz’i ve bir Taç Konsept olan mağazasını ziyaret ettik.

Babası Mustafa Temiz’den bu mesleği devralan Murat Bey’in dedesi Rasım Temiz’de manifatura kökenli olup; deden toruna süre gelen bir meslek serüvenin hikayesini sizler için dinledik. Dedesinden aldığı bayrağı en iyi şekilde taşımaya gayret eden Murat Bey’in mağazası bir Taç Konsept mağazasıdır. İki katlı mağazasında dört çalışanı ile perde ve ev tekstili alanında 2001 yılından beri sektörümüze hizmet vermektedir. 2005 yılında Taç Konsept mağazası olan Murat Mefruşat’ın ideali en iyiyi sunabilmek ve kaliteli hizmetten ödün vermemektir.

" Biraz gazdan ayağınızı çekerseniz, diğer araç sizi geçer. Bu piyasa tatlı bir rekabet var, gazdan ayağı çekmek yok. " diyen Sayın Murat Temiz, mesleğinin farkında olan ve yenilikçiliğin takipçisidir. Meslektaşımız, evli ve üç çocuk babasıdır. Samsun’un saygın ailerinden olan Temiz ailesi, yaşadığı şehri seven, şehrine hizmet veren ve bu vatana hayırlı evlatlar yetiştirmeye çalışan örnek bir ailedir. 

MURAT MEFRUŞAT- MURAT TEMİZ & TAÇ EVİ

İletişim: Şafak Sokak No: 23 / Merkez / SAMSUN

Tel: 0.362. 433 06 09

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 660961

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.