davillo tekstil

ATO’DAN KUZEY IRAK TÜRKMENLERİNE YARDIM ELİ ...

ATO’DAN KUZEY IRAK TÜRKMENLERİNE YARDIM ELİ ...

ANKARA TİCARET ODASI, KUZEY IRAK’A GIDA MADDESİ YÜKLÜ 3 TIR GÖNDERDİ. ATO BAŞKANI SALİH BEZCİ, "ATO MECLİSİ OLARAK ZOR GÜNLER GEÇİREN TÜRKMEN KARDEŞLERİMİZE BİR NEBZE OLSUN DESTEK VERMEK İSTEDİK. " DİYE KONUŞTU.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

ATO Meclisi’nin Kuzey Irak’a göndereceği  yardımın  şeker, un, yağ, zeytin, makarna ve benzer ürünlerin bulunduğu gıda kolilerinden oluştuğunu bildiren Bezci, " Her biri 1000 koli taşıyacak, 3 tırla yardımlarımızı Kuzey Irak’a göndereceğiz. ATO Meclisi olarak zor günler geçiren Türkmen kardeşlerimize bir nebze olsun destek vermek istedik. " diyer sözlerini tamamladı.

Daha sonra kürsüye çıkan Başbakan Yardımcısı Sayın Emrullah İŞLER, ATO’yu bu girişimciliğinden dolayı kutladı. Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) Irak Türkmenlerine göndereceği biner kolilik gıda yüklü üç yardım TIR’ı düzenlenen törenle uğurlandı. ATO’nun hizmet binasının önünde düzenlenen törene; Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, AFAD Başkanı Fuat Oktay ve ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci katıldı. Mefruşatçıları temsilen 17. komite üyelerimizden de  Mehmet AYGÜN’ de törende yerini aldı.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 748880

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.