davillo tekstil

BRİLLİFE İSTANBUL BÖLGE İFTAR YEMEĞİNİ BOSTANCI GREEN PARK OTEL’DE VERDİ..


BRİLLİFE İSTANBUL BÖLGE İFTAR YEMEĞİNİ BOSTANCI GREEN PARK OTEL’DE VERDİ..

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Baydemirler Grubun dünyaca ünlü markası Brillife, son iftar yemeğini İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de bulunan Green Park Otel’de verdi.Sekiz ayrı ilde iftar yemekleri düzenleyen Brillife " 10’u Bir yerde koleksiyonu’ "nun ve havuz ürünlerinin tanıtımını yaptı. Kocaeli, Bursa, Ankara, Eskişehir, Samsun, İzmir, Antalya ve İstanbul’da düzenlenen iftar yemeklerinin organizasyonunu Brillife Satış ve Pazarlama Koordinatörü Sayın Barış TEKE, bölge  müdürleri ile birlikte hayat geçirdi.

İstanbul Bölge Müdürü Sayın Zeki ERKAN, Doğu Marmara Bölge müdürü Sayın Selim ALKAN, Sayın Bursa Bölge Müdürü Sayın Faruk BAKIR,  Ankara Bölge Müdürü Sayın Levent KAPLAN, Samsun Bölge Müdürü Sayın Onur ÇOBAN, Ege Bölge Müdürü Sayın Yaşar SUCU, Antalya Bölge Müdürü Sayın Suat AKIN ve Adana Bölge Müdürü Sayın Sezer Dinar ÇÖL’ün davetleri üzerine değerli müşterilerini iftar sofralarında toplayan Brillife ailesi, çalışmanın ve bire bir ilişkilerin meyvelerini iftar yemeklerinde topladılar.

" Ben susayım, ürünlerim konuşsun. "  diyen Baydemirler Yön. Kur. Başkanı Sayın Erdoğan BAYDEMİR’in " bayram sonrası  tüm Türkiye genelinde bölgesel fuarlarımızla ve tanıtım etkinliklerimizle değerli müşterilerimizin ayaklarına hizmet götüreceğiz." sözü üzerine harekete geçen Brillant ve Brillife ailesi, bölgesel tanıtım etkinliklerine tüm yurt genelinde devam edeceklerdir. İftar yemeklerinin finalini yapan İstanbul Bölge Müdürü Sayın Zeki ERKAN, " Brillife ailesi olarak, yeni ürünlerimizle ve stoklarımızla bölgesel etkinliklere hazırlanıyoruz, Brillife’da hiç bir zaman yenilikler bitmez; bizi takip etmeye devam etsinler." diyerek tüm değerli müşterilerinin ramazan bayramlarını kutladı.

Brillife’nin Türkiye genelinde vermiş olduğu iftar yemeklerini biz " Perde Satıcıları Haber Portalı " yakından takip ederek; Brillife’nin değerli müşterilerinin nabzını tutarak; ramazan ayı boyunca onlarla birlikte olduk. " Sayın Erdoğan BAYDEMİR’in kesesine bereket, bu tür organizyonları diğer firmalarımızdan da  bekliyoruz." diyen perdecilerimiz, Brillife ailesine çten ve samimi duygular ile teşekkürlerini sundular.

Not: İftar yemeği ile tüm video ve röportajları ilerleyen günlerde sitemizden izleye bilirsiniz.

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / MUPAİ EV TEKSTİLİ - ZEKİ ERKAN

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / ARVAZ TEKSTİL / İSTANBUL

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / FIRAT KAYA / İSTANBUL

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / ERSEN MEFRUŞAT -MUZAFFER BAL / İSTANBUL

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / YAVUZLAR PERDE / İSTANBUL

ÖZDOĞUŞ MATİ PERDE / İSTANBUL

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / ALEMDAR EV TEKSTİL / İSTANBUL

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / MARKA PERDE / PENDİK / İSTANBUL

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / METİN MEFRUŞAT / İSTANBUL

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / BAŞAK PERDE / İSTANBUL

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / BRİLLİFE İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜ & ZEKİ ERKAN

BRİLLİFE İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ / TANITIM FİLİMİ / 2014

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 997197

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->