davillo tekstil

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ DOLDU TAŞTI...


BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ DOLDU TAŞTI...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

"Ramazan boyunca hedefimiz 5 bin kişiye iftar yemeği vermektir" diyen Sayın  Erdoğan Baydemir, Türkiye genelinde bölgesel iftar yemeklerine devam ediyor. 10 Temmuz Perşembe 2014 günü Ankara Bölge Müdürlüğü Ankara’lı müşterilerini yine bir iftar yemeği ile bir araya getirdi. Baydemirler ailesini  temsilen Baydemirler Yön. Kur. Üyesi Sayın Ergün Baydemir  ve Ankara Fabrika Müdürü Sayın Günay Kızıltan varlıkları ile dostlarnı şereflendirirken; Brillife Satış ve Pazarlama Koordinatörü Sayın Barış Teke’nin ve  Ankara Bölge Müdürü Sayın Levent Kaplan’ın birlikte organizasyonunu düzenledikleri bu yemekte, 200 civarında değerli meslektaşımız da yerlerini aldılar.

"Diğer firmalardan da aynı inceliği bekliyoruz" diyerek Baydemirler ailesini böylesine  bir davranıştan dolayı kutladılar. Artık  sektörümüzün; bölgesel fuarlarla,  bölgesel iftar yemekleri  ve bölgesel ürün tanıtımları ile seyrini değiştireceği daha da verimli bir hal alacağı ve hizmetin bölgesel olarak perakendecilerin ayağına götürüleceği gerçeğini ilk olarak  Baydemirler hayata geçirmiştir.

Artık müşteriler bölgesel hizmet taraftarıdır. Teknolojinin getirileriyle birlikte yön değiştiren perdecilik artık sektörleşerek meslek haline gelmiştir. Hizmetin bire bir ayağa kadar götürülmesi gerekliliği; sektörü kalkındırmış ve kolaylaştırmıştır. Kendisini yenileyemeyen  ve bu tür hizmetten geri kalan mesleğinde yol alamazken;  bir unutulma süreci yaşar. Gün gelecek bölgesel fuarcılığa kadar ilerleyen sektörümüz saygınlığını daha koruyarak liselerde ve  üniversitelerde okutulacaktır. Gün gelecek bu  mesleğe gönül vermiş öğrencilerimize Sayın Erdoğan Baydemir gibi sektör profösörleri üniversitelerde hocalık yapacaklardır. Duayyenlerimizin zaman zaman fakültelerde yerlerini alarak konferanslar verdikleride bir gerçektir. Değerli meslektaşlarımız, sektörümüzün hem lokomatifi hemde örnek bir markası olan Baydemirler ailesine, böylesine önümüzü açtıkları için teşekkür ediyor ve Türk Ev Tekstili’nin dünyada bir marka olmasına katkıda bulunarak  pay sahibi olmalarından  dolayı kutluyoruz. Hadi bir adımda siz atın...

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ- 2014 / LEVENT KAPLAN

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ -2014 / DÜNDARLAR MEFRUŞAT- ANKARA

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ - 2014 / ÇAĞLAYAN PERDE - ANKARA

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ -2014 / MEVLÜT KALAYCI - REMZİ ÇOPUR

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ -2014 / KÖŞK PERDE - ANKARA

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ - 2014 / EMEL PERDE ÇEYİZ - ANKARA

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ -2014 / ERDAL & SEHER ERKAN- ANKARA

BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ - 2014 / LEVENT KAPLAN

EYMES A.Ş. / BRİLLİFE ANKARA İFTAR YEMEĞİ -2014

EYMES / BRİLLİFE ANKARA BÖLGE MÜD. İFTAR YEMEĞİ- 2014 / TANITIM FLİM VİDEOSU

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 828925

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.