davillo tekstil

Brillife Samsun Bölge Müdürlüğü Ürün Etkinliği 15 Temmuz Günü Yapılıyor! İftar Yemeği Anemon Hotel’de…


Brillife Samsun Bölge Müdürlüğü, 15 Temmuz Salı günü Karadeniz ve yöresi müşterileri için özel bir fuar ve ürün etkinliği yapıyor.
Haber: Ömer AŞICI

Özellikle 2014 Evteks fuarına iştirak edemeyen müşteriler de gözetilerek, fuarda büyük bir ilgi gören “10’u bir Yerde” koleksiyonlarının bire bir tanıtımı ve ayrıca havuz ürünleriyle oluşan reyonlarda da geniş bir ürün sunumu yapılacak… 
Konuklar depoda saat 10.00- 19.00 arasında yapılacak etkinlik sonrası, Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Baydemir’in de katılacağı iftar yemeği için, Anemon Hotel’ de bir araya gelecekler.
Samsun Bölge Müdürü Onur Çoban, “Etkinliğimizde “10’u Bir yerde” koleksiyonu ile birlikte, satışa ve kazanca esas havuz ürünlerimiz eşliğinde, müşterilerimize bire bir hizmet vereceğiz. Ramazan ayı nedeniyle değerli müşterilerimizle yine bir arada olacak ve hep beraber iftar yemeğimizde güzel bir günü birlikte paylaşacağız… Tüm Karadeniz Bölgesi müşteri ve değerli dostlarımızı etkinliğimize ve Anemon Hotel’deki iftar yemeğimize davet ediyorum” dedi.
 
İLETİŞİM:
Eymes Tekstil
19 Mayıs San. Sitesi
Şabanoğlu Mah. Suoğlu Cad. 71.Sokak No: 19
Tekkeköy / SAMSUN
Tel:0362- 266 64 20
Fax: 0362- 266 64 22
 


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 632930

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.