davillo tekstil

BRİLLİFE 10’u Bir yerde / ARZUM DEKORASYON & TAÇ EVİ / ESKİŞEHİR


Brilife’nin "10’u bir yerde" koleksiyonunun sponsorluğunda Eskişehir’li dostlarımızı ziyaret ettik.

Haber: Emel BENLİ & Eskişehir / Bu haber Brillife 10’u Bir yerde’nin katkıları ile yapılmıştır.

Eskişehir’in adı gibi eskiler bu sektörde. Aynı zamanda Birilife ailesinin de isteği üzerine bir davette bulunduk ..Brilife 11 Temmuz  2014  Cuma günü sevgili Eskişehir’li meslektaşlarını, Eskişehir- Anemon Otel’de bir iftar yemeğine davet ediyor.  Yemeğin bizzat Brilife Satış ve Pazarlama Koordinatörü Sayın Barış Teke tarafından düzenlenerek kaynaşmayı güdümlemesi, sektörümüz açısından önemli olup; birlik ve beraberlik mesajı vererek dostlarına gösterdikleri ilgi ve alakayı ortaya koyacaktır. Bu arada Eskişehir’liler, koleksiyonların ve havuz ürünlerinin tanıtılacağı yemekte; indirimli alış veriş yapma fırsatıda bulacaklardır. Afyon, Kütahya, civar il ve ilçelerden de meslektaşlarımız bu yemeğe davetlidirler. Sayın Erdoğan BAYDEMİR’’in " Perde Satıcıları’na " sağlamış olduğu destek ile yaptığımız proğramlarda aslında Türk Ev Tekstilinin  kalkınmasında büyük rölü olan öncümüze sizlerin huzurunda  teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sayın BAYDEMİR’in katkıları ile Altınbaş ailesini sizlerle tanıştırıyoruz.

Eskişehir’in seçkin ailelerinden Altıbaş ailesi, "Arzum Dekorasyon" adı altında çok köklü bir firmaya sahiptir. Anne Huriye Altıbaş 1987 yılında bu mesleğe dikiş ile başlamış, bu gün ise ifteharla bahsettiği meslek hayatını Eskişehir Odunpazarı’nda eşi Sayın Mahmut Altıbaş ve sevgili oğlu Cüneyt Altıbaş ile sürdürmektedir. " Azmettim bir gecede perde dikişini öğrendim ve asla çalışmaktan yılmadım." diyen Huriye Hanım bize çok farklı bir profil çizmiş ve beylerin ağırlıkta olduğu sektörümüze varlığı ile ışık olmuştur.

" Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için." diyen Yunus Emre’nin şehrine daha çocuk yaşta göç ederek gelen Huriye Hanım, Eskişehir’e kendisini adamış ve sağlam temellerle yetiştirdiği çocukları Cüneyt ve Cem kardeşlere ticarette güzel ahlakı öğretmiştir. Bünyelerinde bulunan atölyelerinde sıcağı sıcağına müşterilerinin istekleri doğrultusunda perde diken Altıbaş ailesi, aynı zamanda 10 çalışanada istihtam sağlayarak; ülkemizin kalkınmasında küçücükte olsa pay sahibidir. Mağazalarında perde ve ev tekstil konusunda nezih firmaların ürünlerine yer vererek güven kazanmışlardır. Oldukça tecrübeli ve mesleği konusunda birikim sahibi Huriye Hanım, tabiri caizse  tırnakları ile kazıyarak geldiği son noktayı ve çocuklarına olan sevgisini bizlere anlatırken ıslak gözleriyle belkide yıllar sonra anılarına doğru yol aldı. Huriye Hanımı, Örnek bir anne, örnek bir iş kadını dahası vefalı bir insan olarak tanımak bizlere şevk verirken; aslında ölmüş olan bir çok duygularımızıda tekrar uyandırdık.

Porsuk Çayı’nın ikiye ayırdığı ve 2013 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilen Eskişehir halkının tamamının Altıbaş ailesi gibi özel ve nezih insanlar olduğuna inanıyor; Huriye Hanım’ı ve ailesini kalbimizde sonsuza dek yaşatmak dileği ile bu güzel şehirden ayrılıyoruz.

ARZUM DEKORASYON & TAÇ EVİ

İletişim: Asarcıklı Cadde No: 17/ B- ESKİŞEHİR

Tel: 0222. 230 20 60

Fax: 0222. 230 60 44

web: http://www.arzumdekor.com.tr

e-mail: info@arzumdekor.com.tr

Yorumlar

  • Hic mi yorum yok

    30 Aralık 2017 08:04

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 943336

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->