davillo tekstil

ÜÇOKLAR PERDE & ELMADAĞ / ANKARA


35 km uzaklıkta metropol bir ilçe...

Haber: Emel BENLİ & ELMADAĞ / ANKARA / Bu haber Efor Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Elmadağ’ın Cumhuriyet Caddesinde 8 yıldır varlığını sürdüren son 2,5 yıldır da Vinaldi Konsept mağazası olarak perde, duvar  kağıdı, halı ve ev aksesuarları ürünleri ile hizmet verin Üçoklar Perde’nin sahibi Sayın Ahmet ÜÇOK, yirmi yılı aşkın süredir sektöre hizmet vermiş  ve sevgili oğlu Mahmut ÜÇOK’u yetiştirerek, mağazanın başına getirmiştir. Toplam altı kişi ile Elmadağ ve çevresine hizmet veren " Üçoklar Perde " 315 m2 olup; bünyesinde  bir dikiş atölyesi de bulundurmaktadır.

Ankara’ya 35 km uzaklıkta, metropol bir ilçe olan Elmadağ tüketicisi, talepleri doğrultusunda ilçeye yakışır bir konsept mağazası olan Üçoklar’dan markayı ve kaliteli hizmeti talep etmiştir. Talepleri doğrultusunda önemli markları bünyesinde bulunduran Üçoklar, aynı zamanda sponsorumuz olan Efor Perde Sistemleri ile gönül birliği yapmış ve ayrıcalığın farkına varmışdır. " Güvenirlilik çok önemli, güzel markalarla çalıştığımız için rahatız. " diyen Mahmut Bey, genç yaşına ragmen mesleğinin en ince ayrıntısının bile farkında olup; gelecek yılların temelini şimdiden sağlamlaştırma çabasındadır.

Zekasına ve iş becerisine inandığımız Sayın Mahmut ÜÇOK, Elmadağ’lı perdeci meslektaşlarımız arasında saygınlığını korumuş ve müşterileri tarafından güven kazanmıştır. Yolun açık olsun Mahmut ÜÇOK....

ÜÇOKLAR PERDE

İletişim: Cumhuriyet Caddesi No: 52 - C / Elmadağ / ANKARA

Tel: 0312. 863 51 50

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 489007

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.