davillo tekstil

TAŞTEKİN MEFRUŞAT 4. MAĞAZALARINI AYAŞ YOLUNDA AÇTI..

Biz babamıza bir söz verdik...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Ankara’nın saygın ailerinden Taştekin ailesinin 4. mağaza açılışını dostlarla gerçekleştirdik.

Ankara’lı tükeci tarafından aranılan perde mağazası Taştekin Mefruşat, ilk mağazalarını yirmi yıl önce Demetevler’de, ikincisini Dikimevinde, üçüncüsünü Cebeci’de,  dördüncü mağazalarını ise  geçtiğimiz günlerde Ayaş Yolu üzerinde bulunan  Türkiye’nin en büyük A Plas Bellona ( AVM ) satış mağazasının içerisinde açmışlardır.

Taştekin Mefruşat’ın sabipleri Sayın Fuat TAŞTEKİN ve Sayın Suat TAŞTEKİN kardeşler, bu mutlu günlerinde birlik ve beraberliğin gücünü görmüş; aynı zamanda mesajını vermişlerdir. Üç kuşaktır bu sektörün tozunu yutan TAŞTEKİN ailesi babaları rahmetli Mehmet Yakın TAŞTEKİN’den bu mesleği miras alarak; vermiş oldukları bir sözün gücü ve enejisi ile en güzel şekilde sürdürmektedirler. " Kardeşim Suat ile birlikte babamıza bir söz verdik, onun mesleğini bizde hayatımıza geçirecek  onun gittiği yoldan gidecektik. Bu sözü tutarak bu gün dördüncü mağazamızın açılışını gerçekleştirdik. Beşinci mağazamızında çok yakında açılacağının sevincini şimdiden sizlerle paylaşmak istiyoruz. " diyen Sayın Fuat TAŞTEKİN, aile birliğinin öneminin üzerinde durarak; kendisini hiç bir zaman yanlız bırakmayan kardeşi Suat Beye, Suat Beyin eşi Özlem Hanıma, eşi Derya Hanıma, Sadullah ÇAKIR’a, Ali ÖÇALAN’a, Avni ATACAN’a, Zeynep ELCE’ye, Serdar KAYNAK’a ve diğer çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

Fuat Bey, can dosttu Muteks Perde Sistemleri’nin sahibi " ağabeyim " dediği Sayın Murat TUNCER’e de kendisini hiç bir zaman yanlız bırakmadığı için teşekkürlerini sunarken; dostluklarının yirmi yılını geride bırakmanın ve her geçen gün daha sağlamlaşmanın mutluluğunu dile getirdi. " Bizim dostluğumuz 1992 senesine dayanır, Taştekin ailsi ile ben ekstrafor satarken tanıştım. " diyen Murat Bey, dostluklarının devamını diledi. Dostluklarının daim olması temennisi ile yeni açmış oldukları mağazalarında kendilerine hayırlı işler dileriz.

 TAŞTEKİN MEFRUŞAT

İletişim: Ankara Ayaş Yolu Üzeri No: 104 / Etimesgut / Ankara / ( Şeker Fabrikası Karşısı )

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 150707

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.