davillo tekstil

Brillife 10’u Bir yerde & Gürler Perde / Konya


Babam Tevfik Gürler yılların mobilyacısıydı...

Haber: Emel BENLİ & KONYA / Bu haber Brillife’nin " 10’u Bir yerde" ’nin sponsorluğunda yapılmıştır.

Birilifenin " 10’u bir yerde " koleksiyonunun sponsorluğu ile Konya’lı dostlarımızı ziyaret ettik. Meslektaşlarımızdan biri olan ve kalpten bağlı olduğumuz, dostumuz Gürler ailesini sizlerle tanıştırmak istedik. İki gün boyunca Konya’lı meslektaşlarımızı ziyaret ederken; onların birikimlerini ve önerilerini dinleyerek sizlere ışık olmaya gayret ettik. Bizler için önem teşkil eden ve Konya’da bir " perakende markası " olmuş " Gürler Perde’nin " sahipleri Sayın Mustafa Gürler ve Kardeşi Fatih Gürler’i sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gürler kardeşler, rahmetli babaları Tevfik Gürler’in 1974 yılında bu sektöre atılması ile, babalarından miras aldıkları baba mesleğini tam olarak 1990 yılında devr almışlardır. Muhterem babalarını 1998 yılında kaybeden Mustafa Bey ve Fatih Bey, Konya merkezde ki mağazalarına Dedeman oteli civarında bir kardeş mağaza eklemişlerdir. Yıllarca Konyalı nihayi tüketiciye 2 mağazayla hizmette kusur etmeyen Gürler ailesi, bir marka olmanın ağırlığını ve onurunu taşımışlardır. Konya merkezdeki 4 katlı mağazalarında Mustafa Bey, neredeyse 19 markanın bayiliğini yapmakta ve aynı zamanda perde, çeyiz ve züccaciye guruplarıyla hizmet veremektedir. Diğer ikinci mağazalarında ise Mustafa Bey’in kardeşi Fatih Bey bulunmaktadır.

Sektörün en eski perdecilerinden olan Gürler Tekstil, sektörün yeniliklerini görmüş, sıkıntılarına göğüs germiş, sektörün en zirve olduğu dönemleri yaşamış ve esen rüzgarların, yağan yağmurların ardından doğan güneş misali gönüllere taht kurmuştur. " Bizler ekmeğimizi dürüst kazanmayı misyon edinmiş ve çalışmaktan hiç bir zaman kaçmamışızdır." diyen Mustafa Bey, " gecenin ikiside olsa artık canım ne isterse yapıyorum, hayatı geciktirmeye gelmez, hayat çok kısa." diyerek bizlere bazı değerleri hatırlatmıştır.

" Baban rahmetli Tevfik Gürler, yılların mobilyacısı idi, hala eski dostları onu sorarlar, biz babamızın izinden yürümek; onun kadar saygın olmak istiyoruz, bu yüzdende doğruluk meşalesi ile yürüyoruz." dedi ve bizlerin gönüllerini bu cümlelerle bir kez daha yumşattı. Yüreğine sağlık Mustafa Gürler...Sen çok yaşa...

GÜRLER PERDE EV TEKSTİLİ

İletişim: Zafer Meydanı Atatürk Caddesi No: 123/A - KONYA

Tel: 0.332. 351 10 05

Fax: 0. 332. 351 8157

Şube: Kılıçarslan Mah. Rauf Denktaş Cad. No: 69 / C Selçuklu- KONYA

Tel: 0.332. 238 18 98

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 387015

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.